Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi 80 mg koffein egy 17...

Napi 80 mg koffein egy 17 gyereknek sok?

Figyelt kérdés
2019. márc. 28. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Az 4-5 kávé. Egy felnőttnek is sok.
2019. márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Kifejezetten MÉREG (a lassan ölő fajtából) !
2019. márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

80mg az kb 1 kávé, 1 energia italban van kb ennyi, koffeines teákban még lehet több is van. A koffein tablettában is 100mg van.

Hülyeséget ne írkáljunk már össze. Csökkentett koffeines kávéban talán 4-5 adag a 80mg.

Szerintem nincs belőle semmi. De nem mindegy milyen formában juttaja be.

2019. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Energiaitalt iszom tudom hülyeség de már rendesen ösztönöz ,hogy ihassak meg iyánna úgy ellazít:))
2019. márc. 28. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha azért iszod mert el lazízt, akkor szerintem semmi értelme innod. Annyira nem tesz azért jót. Sok benne a káros anyag. Bár egytől még sok bajod nem lesz, de nem ez a koffein lényege, hogy halál nyugodt legyél, hanem hogy éber és pörögjél. Tanuláshoz is nagy segítség tud lenni. De ha csak muszájságtól iszod, akkor keress mást. Igyál egy pohár vizet, kakaót vagy bármit.
2019. márc. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonymus4chan válasza:
600 mg felett kezdjen el aggódni, onnantól számolják túladagolásnak, de ez függ a koffeinrezisztenciától is.
2019. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!