Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudok hízni? Hogyan...

Hogyan tudok hízni? Hogyan legyen étvágyam?

Figyelt kérdés

Hosszú ideje nem tudok rendesen enni, ami miatt étvágyam sincs, és kb 10 kilót fogytam (amit természetesen nem szerettem volna leadni). Hogyan tudom meghozni az étvágyam és hogyan tudok hízni?

18/L



2019. ápr. 1. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Először meg kellene találni az okát, miért nincs étvágy! Majd az kezelni
2019. ápr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

vitaminok? nekem picit segitett hizni..

es ne kavezz ,cigizz.

2019. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valami nincs rendben a hormonjaiddal(pajzsmirigy),ha ilyen tüneteid vannak. Irány az endokrinológia.

Hízni szeretnél zsírra-amivel ugye károsítod a szervezeted- vagy izmot,aminek értelme is van? Amíg ezt nem látod át,addig értelmetlen itt a házipraktikákkal foglalkozni.

2019. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Zsírban és izomban is szeretnék pluszt felszedni, legalább 15 kilót. Edzeni pedig rendszeresen járok.
2019. ápr. 3. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Indokolt esetben ir etvagygerjesztot az orvos, de mellekhatasa lehet feszult idegallapot. Csak beinditasra hasznalni.

Bar nem tudom az okat nalad, az tipikus, hogy ha keveset eszik, vagy betegseg miatt ehezett az ember, akkor elvesziti az etvagyat, amellett, hogy a gyomra is osszebb megy. Mikor joizuen eszunk nem keveset, ujbol ehesek leszunk.

Igazabol a cel az etvagy visszaszerzese volna. Anelkul nem tudom, a laktato, magasabb taperteku etelek nem toltenenek-e undorral.

Nalam idegalapu nem evos korszakok utan a bizonyos kedvencek hoztak vissza az evesbe. Pl durumtesztas konnyu eteleket kivantam, es nekm egy kis sor is nagyon etvagygerjeszto. Utana par nap mulva mar vonzott a tobbi etel is. En az olvasztott sajtos piritost is nagyon kivantam, savanyusagot is.

Ha kitapasztalnad a sajat elfogadott etrendedet, az etvagy jobban megjonne.

2020. márc. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csinálj egy vérvételt, valószínű hogy vashiányod van az csinál étvágytalanságot
2020. márc. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!