Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 11 éves a lányom, és most...

11 éves a lányom, és most ivott először cappuccino-t. Lesz tőle baja?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 13. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Az ég adta világon semmi baja nem lesz .
2019. ápr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem lesz baja, de nem szabad még rászoktatni őket. Lehet gyenge, de akkor is koffein tartalmú ital ami egy ilyen fiatal szervezetnek hosszú távon nagyon nem tesz jót.
2019. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Semmi nem lesz. Azt tévhitet, hogy a kávé ártalmas a gyerekeknek, egy amerikai pótkávé-gyártó híresztelte el az 1940-es években. Ugyanolyan piacmanipuláló pletyka, mint pl. hogy a gyémánt értékes (azt a De Beers cég terjesztette el) vagy hogy létezik anyák napja meg Valentin-nap. A kóla ezerszer ártalmasabb, azt mégis literszámra itatják a kölykökkel, aztán csodálkoznak, hogy mitől hiperaktívak, elhízottak, meg rohad a foguk.
2019. ápr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Volt egy cégnél angol főnököm, mesélte, hogy náluk már 4 éves kortól is adnak a gyerekeknek kávét. Persze nem rögtön eszpresszót, de tartalmaz koffeint, és semmi bajuk, felnőttek ugyanúgy, mint más nemzetek gyermekei.
2019. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Ja, az még eszembe jutott, hogy tizen-egynéhány éves voltam, amikor a szüleim vettek koffein tablettát, a szopogatósat. Megtaláltam, ízlett, úgyhogy megettem vagy négyet, úgy szóltak rám a szüleim, hogy az nem cukorka, ne tömjem. :)
2019. ápr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Az én húgom, 8 évesen is ivott már tejeskávét.( természetesen nem csináltunk belőle rendszert!! ). Nem lett tőle baja, csak felpörgött picit. A lányodnak se lesz baja. A cappuchino amúgy is gyenge.
2019. ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Igen lesz. Meghal.

Az ilyennek minek gyerek? -.-

2019. ápr. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
16 éves kor alatt nagyon nagy eséllyel rákot okoz
2019. ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%

Ha baja lehetne tőle már lett volna (igen, ez a kijelentés csak ebben a helyzetben állja meg a helyét, ennyi információ mellett). Inkább a rendszeresség okozhat problémát.

Inkább az előttem kommentelőtől kérdezném, mégis hogy okoz rákot? Nagyon kíváncsi vagyok a válaszára!

2019. ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!