Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kis darabokból álló ételek...

Kis darabokból álló ételek evésekor baj, ha egy-két darabot beteszek a számba, elkezdem rágni, nem nyelem le, és rögtön utána rakom be a következőket? Majd a végén nyelem le.

Figyelt kérdés

Pl. M&Ms, chips, keksz evésekor


Ez mennyire káros

illetve undorító?

Így szoktam meg, de talán ezeknél a kisebb darabos kajáknál nem olyan rossz ez a módszer, mint amelyeknél nagyobb falatok vannak (bár sajnos ott is szoktam csinálni).


2019. ápr. 14. 10:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Az jó lehet, ha egyszerre veszek a számba több darabot, pl. kettesével a sült krumplit? És akkor nem nyitnám ki a szám rágás közben. Mint amikor a pattogatott kukoricából veszünk egyszerre több szemet.
2019. ápr. 14. 21:16
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem káros.
2019. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Emésztés (rágás) szempontjából kérdeztem, mert egy másik kérdésnél írták, hogy így nem biztos, hogy jól megrágjuk a falatot.
2019. ápr. 14. 23:55
 4/6 A kérdező kommentje:
De mindenesetre nem túl esztétikus látvány, ugye? Nem pont a drazsénál, mert ott talán nem látszik annyira, hanem mondjuk a sült krumplinál.
2019. ápr. 14. 23:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem káros. Ha nem tátod ki óriásira a szádat, nem csámcsogsz, akkor nem lát bele senki és nem is undorító.
2019. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennél értelmetlenebb és feleslegesebb kérdést még nem láttam itt. Nagyon unatkozhatsz.
2019. dec. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!