Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Székrekedésem van mostanában.1...

Székrekedésem van mostanában.1 hete nem wcztem és tegnap épphogy ki jött valami nagy nehezen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már mindent csináltam. Szilva lekvárt ettem és ittam rá tejet össze ettem mindent mindennel de semmi...És mostanában sokszor puffadok is.most pl olyan a hasam mintha terhes lennék be húzni nem tudom teljesen ha erősebben megnyomom fáj kicsit kemény is. Tegnap este le feküdtem és nyomkodtam "massziroztam" mert valahol olvastam hogy jó lehet ez is de később csak hangokat adott ki mintha zuborogna a hasam . Mit csináljak hogy jobb legyen ?

2019. máj. 3. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha kijött, akkor már nincs, csak volt. Egyél sok rostot.
2019. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el dokihoz?
2019. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egx jó erős kávé. Ha az se akkor doki!
2019. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Doki ad gyógyszert ne szenvedj feleslegesen az egy hét mar tényleg nagyon kellemetlen neked is jobb lenne.
2019. máj. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A megoldás nem az, hogy összeeszel mindent ami eszedbe jut. Világos irányelvek alapján kell cselekedni.

A teendők:

1. Ferenc József víz

2. beöntés

3. wc

2019. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mozogj, igyál többet. Javaslom a Gasthonax gyógygomba készítményt, csodát tesz, tett velem.
2019. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma délután ittam egy kis kávét aztán később egy jó nagy adag teát mert eszembe jutott hogy régen mikor sokat ittam belőle mindig ment a hasam tőle. Úgy látszik hogy segített.
2019. máj. 3. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!