Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Táplálkozás

A kérdés

Székrekedésem van mostanában.1 hete nem wcztem és tegnap épphogy ki jött valami nagy nehezen. Mit csináljak?

Már mindent csináltam. Szilva lekvárt ettem és ittam rá tejet össze ettem mindent mindennel de semmi...És mostanában sokszor puffadok is.most pl olyan a hasam mintha terhes lennék be húzni nem tudom teljesen ha erősebben megnyomom fáj kicsit kemény is. Tegnap este le feküdtem és nyomkodtam "massziroztam" mert valahol olvastam hogy jó lehet ez is de később csak hangokat adott ki mintha zuborogna a hasam . Mit csináljak hogy jobb legyen ?

Keress kérdéseket hasonló témákban: has, székrekedés, hasfájás

máj. 3. 17:35  Privát üzenet  

A válaszok
Ha kijött, akkor már nincs, csak volt. Egyél sok rostot.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont máj. 3. 17:40 Privát üzenet
Miért nem mész el dokihoz?

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont máj. 3. 17:43 Privát üzenet
Egx jó erős kávé. Ha az se akkor doki!

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont máj. 3. 17:54 Privát üzenet
Doki ad gyógyszert ne szenvedj feleslegesen az egy hét mar tényleg nagyon kellemetlen neked is jobb lenne.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont máj. 3. 18:30 Privát üzenet

A megoldás nem az, hogy összeeszel mindent ami eszedbe jut. Világos irányelvek alapján kell cselekedni.

A teendők:

1. Ferenc József víz

2. beöntés

3. wc

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont máj. 3. 19:34 Privát üzenet
Mozogj, igyál többet. Javaslom a Gasthonax gyógygomba készítményt, csodát tesz, tett velem.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont máj. 3. 21:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ma délután ittam egy kis kávét aztán később egy jó nagy adag teát mert eszembe jutott hogy régen mikor sokat ittam belőle mindig ment a hasam tőle. Úgy látszik hogy segített.

# 7/7Időpont máj. 3. 22:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mostanában mindentől felpuffadok, nagyon kellemetlen, mindegy hogy mit eszem, mindentől és székrekedésem is van?
2hónappal ezelőtt volt nemi kapcsolatom utoljára és meg voltam ijedve, hogy teherbe estem. Azóta mind 2 hónapban megjött, de mostanában sűrű vizelésem volt, székrekedésem és...
Miért lehet székrekedésem és ételektől puffadás mostanában? Kb. Minden reggel hasmenésem van. Gondolom az idegeskedéstől. Meg nem is iszok sokat. (3x megjött a várt időn belül minden hónapban).
Szeretnek tisztitokurat, meregtelitest csinalni, mert mostanaban, a gyomrommal gond van, es szekrekedesem is van neha?
Mi lehet ez? Élénk piros vér távozik a székletemmel, mostanában volt székrekedésem, hasmenésem is, és fájdogál a gyomrom és hasam alja.
Lehetek terhes? Pár napja nagyon fáj a gyomrom, reggelente hányingerre ébredek,3 napja székrekedésem van, és mostanában néha ingerült vagyok. Az utolsó menstruációm 15 napja múlt...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Táplálkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!