Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van értelme egy all inclousive...

Van értelme egy all inclousive ellátású nyaralás előtt megpróbálni leadni pár kilót, ha tudom, hogy ott úgyis visszahízom ezt?

Figyelt kérdés
Szóval, nyáron megyek nyaralni egy all inclousive ellátású helyre. Az ilyen helyeken (korábbi tapasztalatok alapján) jóval többet eszem, mint egyébként, és ez néha a testsúlyomon is meglátszik. Érdemes lenne az utazás előtt koplalnom? Ha igen, mennyivel előtte kezdjem el?

#testsúly #nyaralás #all inclousive
2019. máj. 13. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Koplalni nem. Normálisan fogyni igen. Legalább a plussz kilókkal is csak annyi leszel, mint most, ha mínuszból indulsz majd.
2019. máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sőt, az is segít, ha utazás előtt még otthon evés után ledugod az ujjad, gyorsabban fogysz de utána "nyaraláskor", amit ilyen esetekben néhányan zaba napoknak hívnak, visszahízod.
2019. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Persze azért eszel többet, mert fix pénzért korlátlan, gondolom. Aztán majd jön, hogy a genetika, meg anyagcsere lassúsága...
2019. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Áruljátok már el nekem, miért érzitek kötelezőnek, hogy nyaraláskor zabálni KELL és MUSZÁJ, csak azért mert nyaraltok??? Lehet én vagyok a hülye, de nekem nem változtatja meg az evési szokásaimat az ha bárhova is elutazom. Segítsetek már megértenem ezt a gondolatmenetet, tényleg nem vágom...
2019. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4: Nem biztos, hogy zabálnak, de kicsit elengedik magukat. Pl. ha valaki megtervezett diétát tart, akkor nem biztos, hogy nyaralás alatt is azzal szeretne foglalkozni. Nem ragaszkodnak annyira a szabályokhoz, lazítanak, az étkezésben is.

Nekem nincs semmilyen speciális diétám, így a nyaralás sem nagyon különböző, de azért több a fagyi, koktél, limonádé, ezeket nem szoktam naponta fogyasztani egyébként, így simán feljön 1-2 kiló, pedig nem zabálok. De nyilván az utána ugyanúgy le is megy, szóval nem gond.

2019. máj. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább kezdj el többet mozogni, hogy kicsit felpörgesd az anyagcseréd, és egészségesen táplálkozni. Így nem fogsz annyit felszedni egy nyaralás alatt.
2019. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es

Nyilván azért - mint utaltam is rá - mert benne van az árban a korlátlan fogyasztás, és hát tudod milyen a magyar ember...

2019. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!