Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 16 eves fiu vagyok 172 cm 64...

16 eves fiu vagyok 172 cm 64 kg hizni szeretnek mit egyek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 16. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Tésztát, kenyeret, édességet.
2019. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
sok húst és kondi
2019. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jarok edzeni sok edesseget eszek nem hizom tole nehezen hizok vekony testalaktu vagyok apam is 185 cm 70 kg.
2019. máj. 16. 19:29
 4/9 anonim válasza:
100%
Nyilván nem, mert ha edzesz akkor elégeted azt az energiát. Cukorból meg nem lesz izom, inkább fehérjét kellene többet enni és abból nem is kórosan hízol mint ha zsír rakódna le, hanem izom formájában.
2019. máj. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem is fogsz hizni,amig a 20-22 őt el nem hagyod .

A fejlődő szervezet minden felemészt .

2019. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Sok édességtől max a fogad hullik ki!

Miért szeretnél hízni? Én szerintem egyáltalán nem vagy soványnak mondható!

Próbálj meg kis rendszert és tudatosságot vinni az étkezésekbe. Nem édességet meg tésztát kell enni ezerrel, de persze azt se kell elhagyni, ha szereted.

Nagyon sok oldalon leírják, hogy mikor, mit és hogyan egyél. Kicsit nézz utána és akkor már el tudsz indulni valamerre!

Másik a táplálék kiegészítő. De ne erre alapoz az egészet és ne kezdj el kísérletezni mindennel, mert arra még egyáltalán nincs szükséged, de egy fehérje portól semmi bajod nem lessz. Sőtt már van fiatal korúaknak is kifejezetten!

2019. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom izmosabb akarok lenni!
2019. máj. 16. 20:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Te most mit panaszkodsz? Én anno voltam 178-hoz 58 és évekkel később is 182-höz csak 62 kg! Most már 87 kiló vagyok, mert nagyon elegem lett ebből, de ahhoz évekig keményen gyúrni és kétóránként hasfájásig tömegelni kellett...


De nem is az a lényeg, mit és mennyit eszel, mert úgyis csak keresztülmenne az is, hanem rá kell venni a szervezetet arra - pl. fokozatos izomterhelés-növeléssel, hogy elkezdjen beépíteni. Különben 8-szor annyit eszel, 8-szor annyi kijön, azt kész, a nem hízós fajtáknál ez így megy.


Szorongást, idegeskedést kerüld, az fogyaszt! Meg kell tanulnod 3-szor annyit enned, mint most bírsz, de úgy, hogy ne legyen hasfájásod, gyomorbajod, refluxod, aranyered... ezért szép lassan, fokozatosan, napról napra próbálj meg egy kanállal többet megenni, szoktasd a szervezeted, tágítsd a gyomrod, mellette meg el kell kezdeni gyúrni. Mozogni kell, ha csak ülsz egy helyben nem kezdesz el erősödni, és étvágyad se lesz. Könnyebb étvággyal enni, mint kínból letolni a kaját. Viszont az ilyen maratonfutás és hosszas tüdőt lihegtető aerob jellegű mozgásokat ne vidd túlzásba, mert az vékony embertípust farag. Mozgásmennyiséget illetően arany középút kell. Sok sikert!

2019. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom.
2019. máj. 16. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!