Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 16 éves vagyok és hatalmas...

16 éves vagyok és hatalmas tokám van, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Most lettem csak 16, 163 centivel 49,5 kg vagyok, tehát nem mondhatom magam túlsúlyosnak. Volt hogy hetekig "fogyókúráztam" (megpróbáltam egészségesen étkezni és nagyon keveset ettem), de ez sem segített, toka tornákat is csinálok mindennap, de ettől sem javul. Voltam orvosnál,nem tapasztalt semmilyen betegséget (csak mert tudom, hogy a nagy toka betegség jele is lehet). De nagyon zavar, mert látszik ha beszélek. Mit tudnék tenni ellene?

2019. máj. 23. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit tenni. El kell fogadd és szeresd magad. Ez genetika.
2019. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Régebben hallottam egy előadáson, hogy lehet átformálni. Esetleg keress a neten alami szakértőt.

[link]

2019. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hosszúhajú ***** válasza:
youtube tokagyakorlatokat találsz kitartóan és rendszeresen kell :)
2019. szept. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hosszúhajú ***** válasza:
mióta csinálod a gyakorlatokat? milyen rendszeresen? csak mert hallottam olyan tanfolyamról valamelyik adón ( tv ) ahol ( persze pénzért) szépen tornáztatják az arcot és szép eredményeket érnek el. erre írtam hogy youtube - bár gondolom akkor sokat néztél már ott.
2019. szept. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hosszúhajú ***** válasza:
pl ő is: krutzler mariann arctorna tréner
2019. szept. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!