Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Táplálkozás

A kérdés

16 éves vagyok és hatalmas tokám van, mit tehetnék?

Most lettem csak 16, 163 centivel 49,5 kg vagyok, tehát nem mondhatom magam túlsúlyosnak. Volt hogy hetekig "fogyókúráztam" (megpróbáltam egészségesen étkezni és nagyon keveset ettem), de ez sem segített, toka tornákat is csinálok mindennap, de ettől sem javul. Voltam orvosnál,nem tapasztalt semmilyen betegséget (csak mert tudom, hogy a nagy toka betegség jele is lehet). De nagyon zavar, mert látszik ha beszélek. Mit tudnék tenni ellene?

Keress kérdéseket hasonló témákban: táplálkozás, életmód, toka

máj. 23. 20:07  Privát üzenet  

A válaszok
Nincs mit tenni. El kell fogadd és szeresd magad. Ez genetika.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 23. 20:11 Privát üzenet

Régebben hallottam egy előadáson, hogy lehet átformálni. Esetleg keress a neten alami szakértőt.

[link]

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 23. 20:50 Privát üzenet
hosszúhajú nevű felhasználó válasza:

youtube tokagyakorlatokat találsz kitartóan és rendszeresen kell :)

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont szept. 9. 00:05 Privát üzenet

mióta csinálod a gyakorlatokat? milyen rendszeresen? csak mert hallottam olyan tanfolyamról valamelyik adón ( tv ) ahol ( persze pénzért) szépen tornáztatják az arcot és szép eredményeket érnek el. erre írtam hogy youtube - bár gondolom akkor sokat néztél már ott.

# 4/5Időpont szept. 9. 00:07 Privát üzenet

pl ő is: krutzler mariann arctorna tréner

# 5/5Időpont szept. 9. 00:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hatalmas étvágyam van, de mitől?
1 hónapja kezdődött nálam ez az egész dolog. Elkezdtem szedni a szűztea kapszulát, kb 8at be is szedtem az 1 hétben, azóta nagyon rossz a közérzetem, fel vagyok puffadva,...
Pattanásos vagyok, csak egy két helyen az arcomon ritkán a nyakamon olykor viszont hatalmas nagyok jönnek ki rajtam ami nagyon fáj és hetek alatt sem mulnak el pedig nem...
Hogy kell úgy nyers étkezést folytatni, hogy ne érezze az ember azt, hogy hatalmas áldozatot hoz?
Mértvan az hogy egyes kajáktol akkorákat fingom hogy kimenekülnek a szobábol és sikítoznak?
Evés után miért lesz hatalmas a hasam?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Táplálkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!