Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pár napja szinte egyáltalán...

Pár napja szinte egyáltalán nem eszek cukrot, lehet ettől vagyok éhes?

Figyelt kérdés
Húst, zöldségeket, gyümölcsöt, tejtermékeket eszek, de napjában többször is farkaséhség tör rám. Ez azért van, mert a szervezetemnek hiányzik a szénthidrát?

2019. máj. 25. 15:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja amúgy rizst, tésztát most is eszek, csak kimondottan édességeket, sütiket nem.
2019. máj. 25. 15:11
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen ez a cukor. :D Én is farkaséhesnek érzem magam sokszor, de kimondottan csak az jár a fejembe hogy cukor, cukor, cukor. :D Szép kis függőséget okoz.

Esetleg persze az is lehet probléma hogy mégis baj van az étkezéseddel és nem eszel eleget, vagy pedig nem abból amire a szervezetednek szüksége van.

2019. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem, azért, mert továbbra is rosszul táplálkozol. A rizsnek, tészának pl magas a glikémiás indexe, evése után hamar újra éhes leszek. Ha csak zabra vagy árpára cserélnéd máris jobban járnál. Kicsit nézz utána minek mi a hatása szervezetre, mert nem olyan egyszerű, hoyg elhagyjuk a cukorot és máris minden király.
2019. máj. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem eszek minden nap tésztát, kb havonta talán 2x, pont azért, mert utána még éhesebb vagyok, mint előtte. Zabkását is szoktam enni, hidd el hogy totál egészségesen étkezek(járok kondizni és nem nehéz utánanézni, miket érdemes enni), de bármit eszek, tök éhes vagyok egész nap. #2 jah, igazad lesz, tuti a cukorhiánytól van, eddig megszokta a szervezetem, hogy kap :D
2019. máj. 25. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!