Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Állandóan éhes vagyok, mit...

Állandóan éhes vagyok, mit tegyek? 17L

Figyelt kérdés
166 cm vagyok, közel 100 kg. Állandóan éhes vagyok: csináltam, hogy; megittam 6 dl vizet, megettem a salátát, a húst, a rizst, de semmi! Eltelt 1 óra, éhesebb lettem, mint voltam. Ilyenkor nagyon ingerlékeny vagyok, ha nem eszek 3-4 óránként semmi türelmem az emberekhez, de még magamhoz sem. Hajlamos vagyok felkelni hajnali 2-kor azért, hogy egyek, de csak mert mar a gyomrom, annyira éhes vagyok. Bármit eszek, húst, tésztát, édeset, sósat, éhen tudok halni délután 3-kor, pedig délben eszem meg ezeket. Voltam vérvételen, hormonvizsgálaton, de semmi eredmény. Amióta menstruálok, azóta van ez (tehát 10 éves korom óta), most 17 vagyok, a 7 év alatt annyit híztam, hogy 2x annyi vagyok súlyra, mint voltam. Mit tegyek? Ha nem eszek, szédülök olyan 7 órával később, miután ettem. Ha meg gyümölcsöt kajálok, az egyenlő a semmivel. Ha lefoglalom magam (mint mindig), akkor meg csak a kajára gondolok és vágyom rá...
2019. ápr. 29. 15:46
 1/2 anonim válasza:
Ugyan ez a problémam :/
2019. ápr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 qborka ***** válasza:

Lehet ezt kontrollálni. Sporttal kompenzálni pedig kötelező.

Az jó, ha 4 óránként eszel, a 3 viszont már túl gyakori.

Amúgy pótcselekvés ilyenkor az evés... Ezzel pótolsz valamit...

Én most kávé szemeket és olivabogyókat rágcsálok folyamatosan, így a cslekvés megvan, hogy eszek, a kalória bevitel pedig normális.

Bár lehet nálad elírás- de ha én tényleg elfoglalom magam, eszembe nem jut hogy egyek. Ha viszont semmi dolgom, csak az evésen jár az eszem, ha lehetőségem van eszek is. Sokat.


Ami nekem egy minimálisat segített az a DM-ben kapható tea valamilyen kókuszos, kék dobozos, amikor ezt ittam, ritkábban tört rám hirtelen az éhség.Már az is valami. :)



Egyébként biztos, hogy éhség, nem csak a gyomrod mar/ég?

2019. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!