Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon sok chipset megettem...

Nagyon sok chipset megettem az elmúlz egy hét során. Most gyomorrontást kaptam?

Figyelt kérdés

Igazából barátommal együtt ettük azt a sok chipset xd. De csak nekem van most gyomorfájásom és gyengének is érzem magam kicsit. Alapjáraton nem eszek ennyi sok chipset (15 csomagból a felét sztem megettük ) és a mai napon arra kelltem hogy szörnyen fáj a hasam, pontosabban a gyomrom. Nem vagyok elhízva, 43 kiló lehetek meg nem is ettem sose ennyi chipset :D csak most szaladt el a ló velem. Ez gyomorrontás lehet? Mit tegyek hogy elmúljon? orvoshoz nem akarok menni , remélem ellehet valahogy ezt múlasztani.


Valaszokat elore is koszonom.


20/L



2019. máj. 25. 20:00
 1/4 A kérdező kommentje:
mostanra enyhe émelygésem is van
2019. máj. 25. 20:01
 2/4 A kérdező kommentje:
elmúlt*
2019. máj. 25. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Mást is ettél ? Igyál sok vizet,el fog múlni,ha rendesen eszel
2019. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak chipset. már szerencsére annyira nagyon nem fáj , de még kellemetlen néha. vizet sokat iszom , meg próbalok rendes kajákat is enni. remélem azért jobb lesz és nem kell orvoshoz mennem xC
2019. máj. 26. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!