Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elkezdtem sörözni az utóbbi 5...

Elkezdtem sörözni az utóbbi 5 hónapban. Napi 4-5 sor lecsúszik. De sajnos megnövekedett a hasam. Egyébként sportos testalkatú vagyok, csak szerintem a sörtöl kitágult a gyomrom. Kérdés?

Figyelt kérdés
Mától abbahagyom mert , szeretnék lapos hasat. Vissza lehet ezt könnyen dolgozni? A saját testsúly is edzés mellé beiktatom a futást, meg a szénhidrát csökkentett étrendet. Tudnátok meg ötleteket adni?
2019. jún. 4. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Kitágult a gyomrod... 😂

Az zsír, fiacskám, az extra szénhidráttól. Bőven elég, ha befejezed a sörözést, és visszakapod a régi testalkatodat.

2019. jún. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Pont ennyi idö alatt megy vissza is.


De én nem csak a felszedett kg-tól félnék, inkább az alkoholizmustól. Az aki naponta rendszeresen akár 1 sört is megiszik az már alkoholista.


Ha kibírod most legalább 2 hétig, hogy nem is gondolsz a sörre, nem befolyásolja az életedet, nem érzed azt, hogy ah de jó lenne egy sör, ah mindjárt meghalok egy sörért, akkor nem vagy alkoholista, de ha rosszulérzed magadat mert nem ihatasz akkor alkoholista vagy.

2019. jún. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én elég érdekes vagyok, pontosabban lehet hogy ez már alkoholizmus :) mert iszom pár hónapig napi rendszerességgel akár4-5 sört az után volt hogy 18 hónapig semmit. Nem hiányzik, csak ha iszom nagyon jól esik. És lazán legurul 5 üveg. Most leallaok azt meglátom mi lessz. Az a baj rátaláltam a német szűretlen sörök re amik valami fantasztikus élményt nyújtanak.
2019. jún. 4. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, meg mondjuk le lehet csökkenteni a sörök számát is.
2019. jún. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!