Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 22 éves férfi vagyok,92 kg és...

22 éves férfi vagyok,92 kg és 185 cm, ülő munkát végzek. Alapvetően nem is tűnik olyan rossznak, de sajnos elég sok felesleg van rajtam, aminek a legnagyobb része a hasamon és a derekamon van. Tanács?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy mennyi idő alatt tudnék elérni érdemi javulást?

Már egy ideje 3km távokat futok minden 2. nap, igyekszem, hogy az ételbevitel napi 1500 kalória körül mozogjon.

Nyárra szeretnék olyan 80-82 kg-ra fogyni.

Lehetséges ez így?



2019. ápr. 6. 09:45
 1/2 A kérdező kommentje:

Egy kis kiegészítés:


Az étkezéseim kapcsán csak arra figyelek, hogy napi 1500 kalória körül mozogjak.

Arra nem, hogy mit eszek, egyszerűen nincs kedvem hozzá hogy mindig kiszámoljam hogy miben mennyi szénhidrát / fehérje stb. van, egyszerűen azt eszem, mint régen, csak kb. fele / harmad akkor adagokat

2019. ápr. 6. 09:49
 2/2 anonim ***** válasza:
Első pár hétben raktároz a szervezet, kitartás mert utána megkezdődik a fogyás, jó a futás, lehetne még kerékpározás, még kissé kalória csökkentés, és nagyon sok-sok folyadék, ásványvíz! (a mozgást növelni a végtelenségig napközben is!)
2019. ápr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!