Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek? (fiú)

Szerintetek? (fiú)

Figyelt kérdés
Sziasztok szerintetek 168 cm-hez 56 kg kevés vagy normális?Mert nemtudom mert valamennyire még mindig ducinak látom magam.

2019. júl. 11. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A normális alsó határa. Duci 70 kg felett vagy.
2019. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a BMI szerint a normál súly alsó határát súrolom, de van hogy inkább soványhoz rak be. Nem mindegy melyik oldal kalkulátorát használom, és súlyom is ingadozik. Pedig van rajtam felesleg, amit egy komolyabb mérleg nagyjából szálakék pontosan meg is mond. Annyi, hogy viszonylag kevés az izom. És szintúgy ez a 2 szám (+ kor) alapján lövi be az értéket. Ez így sokat nem mond szerintem. Duci valószínűleg nem vagy, viszonyt valamennyi felesleg simán elképzelhető. Két szám valóban semmitmondó sajnos
2019. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez pont jo, en is igy valahogy vagyok vele. Amig 19-tol 28-ig van a BMI-d a jo allomanyba tartozol.
2019. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kövér vagy tényleg. Kb. mint Samu a szertárból. Minden pasika meghibbant? Röhejesen nézhetsz ki.
2019. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18 év alatt még elmegy, de valószínűleg elférne rajtad pár kiló izom.
2019. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!