Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gluténmentes diéta tükrözés...

Gluténmentes diéta tükrözés előtt?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek béltükrözésre gluténérzékenység gyanúja miatt, viszont kb másfél hete már nem eszem glutént és laktózt, elég ha előtte egy két nappal eszek? Ez elég ahhoz kimutassák? Úgy tudom amugyis kell minimum fél év mire kiürül a glutén a szervezetből, de valahol meg azt mondják h nem érdemes magunktól elkezdeni a diétàt míg nem megyünk el tükrözésre. Vérvételem negatív lett, de én nagyon gyanakszom h gluténérzékeny vagyok. És csak a glutént mutatják így ki vagy a laktózt is? Köszönöm
2019. júl. 14. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
A laktózt nem tükrözéssel mutatják ki. A glutént inkább egyed addig, ha nincs tőle halálos tüneted, biztos ami biztos. Nehogy kevés legyen és ne kapj biztos eredményt ha már ilyen súlyos vizsgálatot csináltak.
2019. júl. 15. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2019. júl. 15. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!