Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert kivanom ennyire az...

Miert kivanom ennyire az energiaitalt?

Figyelt kérdés
Eddig utaltam, egy korty is borzalmas volt, a szaga, minden, de mostanaban nagggyon kivanom, mitol van ez?
2019. júl. 18. 10:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Függőségnek nevezik, de ne aggódj, az emberek 99%a a kávéval van így.
2019. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Szénhidrátfüggőség. A modern társadalom legelterjedtebb betegsége. :)
2019. júl. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
koffein az a szénhidrát
2019. júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De mitol van? Marmint kb ket hete kezdodott, visszafogom magam tenyleg, de tegnap este ittam egyet, meg most, nemreg, es annyira innek megegyet, es nem tudom, miert. Neha iszom kavet, ritkan, rengeteg tej stb, de sosem hianyzott, es ez sem
2019. júl. 18. 10:23
 5/13 anonim ***** válasza:
koffeinfüggőség hányan írjuk még le?
2019. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ertettem, koszonom, de 3 energiaital utan mar kialakul fuggoseg? Mert annyit ittam
2019. júl. 18. 11:21
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
A szervezetnek nem a folyadékra van szüksége, nem azért szomjas! Hanem a folyadékokban oldott oxigénre. Ezekből az italokból a gyártás során kivonják az oxigént, és tartósítószereket raknak bele. Tehát mennél többet iszol, annál szomjasabb vagy, mert azt az oxigént is elűzi ami a lenyelt nyálban oldódik.
2019. júl. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

Mint mondottam: szénhidrát (aka cukor és egyéb mérgek) miatt van. Megvan az az áldásos hatásaa, hogy éhes/szomjas leszel tőle, pedig semmi szükséged rá. (ahogy a szénhidrátra sincs)


A mindenféle ízfokozókat (ami nem azt jelenti, hogy intenzívebb íze van, hanem azt, hogy ráállítja az agyadat, hogy ez az íz KELL neki) meg már meg sem említem. :P

2019. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az előttem lévőnek nagyon korrekt a hozzászólása
2019. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

de hülyeséget beszél. a koffein miatt vágyik rá.

rta is az izét nem szereti. ua mint akávéval kb csak rosszabb

2019. júl. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!