Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert van az hogy ha reggel...

Miert van az hogy ha reggel felkelek unnom az eletem semmi jo nincs benne es olyan mintha lámpa lázam lenne lehangolt vagyok az orvos azt mondta Depressziós vagyok ezt érzi aki depressziós?

Figyelt kérdés
2019. aug. 7. 10:18
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia.

Én nyár elején pont ugyanígy voltam ezzel, én is jártam orvosnál, de ő csak annyit mondott hogy ez el fog múlni, ha visszamegyek a sulis közegbe és minden a régi kerékvágásban megy. Meg sem kellett várni a szeptembert, már tök jól vagyok. Találtam egy hobbit magamnak, és több időt fordítok azokra az emberekre akiket szeretek. Szerintem te is tedd így. Ha kell még segítség, akkor írj.

2019. aug. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

koszonom de ha suliba jártam akkor

is ezt ereztem nagyon rossz érzés

2019. aug. 7. 19:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Depressziós vagyok és ugyan ezt érzem a sulit is tervezem otthagyni nem bírom már lelkileg ezt az érzést.
2019. aug. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!