Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Matematikából felmentés,...

Matematikából felmentés, miben hátráltatna engem?

Figyelt kérdés

Egészségügyben tanulok, tervezek valahol e körül elhelyezkedni a továbbiakban.

Nagyon sokat szenvedek vele, mindent megteszek, hogy megértsem, de képtelen vagyok rá.

Úgy tudom, hogy több felé automatikusan nem vennének fel, mert nem teljes az érettségim. Olyat lehet csinálni, hogy mire érettségizek megszüntetem azt a papírt (ha meglesz) ?



2019. okt. 22. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve nem törölték el a diszkalkuliára hivatkozásos felmentést? Tuti,hogy lehet ilyet kérni???

Ahová kell érettségi oda nem vesznek fel,mivel ahogy írtad nem teljes az érettségid. Ráadásul visszataszítóilag hat ha ilyen van az ember bizonyítványában. 100x jobb egy kettes matek érettségi mint egy ilyen stigma. Amúgy az utolsó kérdésed elég fura. Ha felmenteted magad 4 évig matek alól és érettségi előtt meg eltörölteted,akkor szerinted hogy tudsz leérettségizni? Egyébként kizárt,hogy ilyet lehetne kérni.Én a helyedben nem pedzegetném ezt a dolgot,mert ha valami ilyesmi társul a nevedhez azzal a továbbiakban problémád lehet ha dolgozni szeretnél. Pl. még pénztárosnak sem vesznek fel. Vagy egészségügyben hogy bízzon meg benned bárki,ha mondjuk egy injekciót kell beadni,vagy infúziót? Tudom,hogy alap matematikai műveleteket meg tudsz oldani ettől még,de azt jó ha tudod,hogy az emberek többsége ezzel nem foglalkozik,ha van valami "fogyatékosságról" papírod -mert azért ez is az- akkor automatikusan flepnissé válsz.Nem szívesen vesznek fel félkegyelműeket sehová. Félre ne értsd,nem bántani akartalak ezzel, hanem csak bemutatni,hogy milyen a világ. Szerintem ettől még nem vagy flepnis. De a munkaadók többségénél már az leszel. Erőltesd meg magad,annyira azért nem nagy szám a középiskolai matematika.

2019. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én így még takarítónőnek sem vennélek fel, mert annak is kell pl. vegyszert higítania.
2019. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tom Benko ***** válasza:
Arra nem gondoltál még, hogy esetleg _rosszul_tanulod_? Netán hibás a hozzáállásod? Vajon már évek óta így csinálod?
2019. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!