Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem találok állást. Most...

Nem találok állást. Most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok 19 éves vagyok Romániában élek és pályakezdő vagyok.Földmunka gép kezelő diplomám van de sehova nem vesznek fel mert pályakezdő vagyok. Már nemtudom mit kéne csinálnom tudnátok segíteni ?

#munka #karrier #pályakezdő #Földmunka gép kezelő
2019. okt. 25. 10:21
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem kiírni hogy a 4511 és a 1111 földmunka gépekre van a jogosítványom.

Válaszotokat előre is köszönöm.

2019. okt. 25. 10:23
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon szerintem mindenhol hiány van a munkásokból.
2019. okt. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
ha "csak" tapasztalat kell, akkor elmehetnel onkenteskedni. olyan helyre ahol szallast es ellatast kapsz a munkadert. ajanlom a wwoof-ot
2019. okt. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Földmunkagép kezelő diploma? XD

Szerintem mindenütt kiröhögnek ezzel.

Ha Romániában élsz, román papírod van (akár diploma, akár Phd, nekem mindegy, minek nevezed), miért nem Romániában próbálkozol?

Ha már Magyarországon próbálkozol, akkor miért nem nézel utána, minek is hívják itt a végzettségedet? Diploma?! :DDD

Mi lesz a következő, Utcaseprészeti doktorátus?!

2019. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Magyar országon csináltam meg a diplomát és Romániában néztem munka után de amennyiben nem vagy képes segíteni akkor keress más helyt ahol oszthatod az értelmetlen szövegeidet.
2019. okt. 25. 22:10
 6/31 A kérdező kommentje:

Amennyiben kíváncsi vagy a diplomám teljes nevére parancsolj

Földmunka rakodó és szállító gép kezelő.

2019. okt. 25. 22:12
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Le is doktoráltál?
2019. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Szöveget kéne értelmezni kezdetnek okos

De hiába mndom ezt egy olyan embernek aki pont úgy viselkedik mint a 12 éves srácok akik teszik a nagyot. Javaslom elmehetne dolgozni is mint hogy itt teszi az okosak csak azért mert az interneten kívül mindenki lesz@r téged.

2019. okt. 25. 23:09
 9/31 A kérdező kommentje:

Szöveget kéne értelmezni kezdetnek okos.

De hiába mndom ezt egy olyan embernek aki pont úgy viselkedik mint a 12 éves srácok akik teszik a nagyot. Javaslom elmehetne dolgozni is mint hogy itt teszi az okosat csak azért mert az interneten kívül mindenki lesz@r téged.

2019. okt. 25. 23:10
 10/31 anonim ***** válasza:

Ezt a diplomát hol tetted le Magyarországon? Nem ingyenes OKJ volt véletlenül? Egyébként mindenhol hiány van szakmunkásokból, külföldön pedig nem minden OKJ-t fogadnak el.


Pályakezdőként is el kellene tudni helyezkedni egy ilyen szakmával, de ha nagyon nem megy, akkor ne ilyen jellegű munkát keress!

2019. okt. 26. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!