Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem találok állást. Most...

Nem találok állást. Most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok 19 éves vagyok Romániában élek és pályakezdő vagyok.Földmunka gép kezelő diplomám van de sehova nem vesznek fel mert pályakezdő vagyok. Már nemtudom mit kéne csinálnom tudnátok segíteni ?

#munka #karrier #pályakezdő #Földmunka gép kezelő
2019. okt. 25. 10:21
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Neked van kérdésed, neked van szükséged segítségre, de nem árulsz el mindent hanem még én kérdezzem meg a részleteket?

Te tényleg megéred a pénzedet.

Tényleg, ne fizessek azért, hogy válaszolhatok neked?

2019. okt. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Te várod el hogy mondjam el mindet amit csinálok miközben csak segítséget kérek .

Amíg te kötözködni tudsz addig mások kevesebb információval láttak el tanáccsal.

2019. okt. 26. 19:23
 23/31 anonim ***** válasza:
# 21-es ha megvolt a napi kötekednivalód akkor lehetne értelmes tippeket is adni vagy inkább fejezd be! Keresd ki a "megértő, megértés" szavakat a szótárból és ismerkedj a fogalommal! Nem árt, ha nem akarod hogy ovis pöc$nek tartsanak legközelebb!
2019. okt. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Teszek rá magasról hogy ki minek tart.

Nézz már szerencsétlen kérdezőre, állítólag diplomás, de mégis harapófogóval kell belőle kihúzni hogy valójában mit is szeretne megtudni és még neki áll feljebb ha az ember rákérdez valamire.

Már ne is haragudj de ha én szeretnék valamit megtudni, akkor az a legkevesebb hogy kifejtem a körülményeket nem csak ide böfögök valami érthetetlen és követhetetlen karakterhalmazt aztán hámozzátok ki belőle amit tudtok...

2019. okt. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Ehhez kéne némi türelem és megértés! Arrogánsan is elő lehet ezt adni és türelemmel is. Nem ő az első ember a történelemben aki hülyén fogalmazott meg egy kérdést...
2019. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Meg nem is az első, aki primitív módon reagál.

De ez nem értem, miért kéne hogy az én bajom legyen.

2019. okt. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Elárulnád énnekem hogy mit nemtudol megérteni azon amit leírtam többször is hogy ÁLLÁST keresek. Hogy lehet kihúzni belőlem harapó fotóval azt hogy mit akarok miközben én konkrétan leírtam azt hogy mit akarok. Ha nem tetszik ahogy írok nemkell válaszolni és le lehet lépni.
2019. okt. 28. 03:37
 28/31 anonim ***** válasza:

Valóban leírtad, hogy állást keresel.

Meg leírtad, hogy diplomás vagy, ami baromság, innentől nehéz komolyan venni bármit is.

Ezen kívül nem derült ki, hogy mely országban keresel munkát, hogy VALÓJÁBAN milyen végzettséged van, azt is csak sejtjük, hogy a szakmádban keresel munkát és nem érdekel mondjuk gyári munka ami nem igényel végzettséget, arról nem beszélve, hogy Románia olyan kicsi, hogy nyilván tökmindegy, mely részén tudna valaki segíteni.

És az már csak a hab a tortán, hogy akkor tulajdonképpen miért Magyarországon keresel munkát, ha Romániában akarsz. Vagy mi? Ez még mindig nem teljesen világos.

Na mindegy, az a baj, hogy minden kommenteddel csak tovább mélyíted a sötétséget, megtudtuk például, hogy valójában már van állásod...

2019. okt. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
ennyi hülyét egy rakáson. több országban diplomának hívják azt a papírt amit középiskola (vagy középszintű oktatás) befejezésekor kapsz. a kérdező nem hazudik, és nem hülye. szimplán a diploma szót használta bizonyítvány/végzettség helyett.
2019. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Való igaz amit mond az utolsó bár lehet én fogalmaztam rosszul.

Köszönöm a segítségeiket.

2019. okt. 29. 00:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!