Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem találok állást. Most...

Nem találok állást. Most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok 19 éves vagyok Romániában élek és pályakezdő vagyok.Földmunka gép kezelő diplomám van de sehova nem vesznek fel mert pályakezdő vagyok. Már nemtudom mit kéne csinálnom tudnátok segíteni ?

#munka #karrier #pályakezdő #Földmunka gép kezelő
2019. okt. 25. 10:21
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Nem nem ingyenes volt.

Az a baj van hogy nemtudom hogy hol kéne keresnem azokat a helyeket ahol alkalmaznak embert. Lehetséges hogy elmegyek majd egy munka nélküli központba ott hátha tudnak segíteni nekem.

2019. okt. 26. 07:26
 12/31 anonim ***** válasza:
57%

"Javaslom elmehetne dolgozni is mint hogy itt teszi az okosat"

El vagy te tévedve, Csaucseszku. Nekem van állásom, neked nincs! :D

2019. okt. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Drága válaszoló azt írtam hogy pályakezdő vagyok és szeretnék fejlődni benne nem azt hogy MUNKA NÉLKÜLI VAGYOK

Ilyen az ha az ember nemtud szöveget értelmezni

2019. okt. 26. 12:55
 14/31 anonim ***** válasza:

A földmunkagép kezelő az egy képzés de nem diploma a hazai terminológia szerint. Nekem gépészmérnöki főiskolai oklevelem van ami már diploma. A tied az olyasmi mint nálunk az OKJ szakma.

Sok helyen azért nem vesznek fel pályakezdőt mert szar az oktatás színvonala.

Lehet hogy gyakornoki állás van ilyenre. De ha jól csinálod akkor hazudhatsz kétéves gyakorlatot. Keress vállalkozót aki felvesz így is!


Azt mondják ha kétszer olyan sikeres akarsz lenni mint most akkor duplázd meg a kudarcaid számát, ha tízszer olyan sikeres akkor tízszerezd meg!


Viszont fiatal vagy, előtted az élet ahogy a közhely mondja. Próbálkozz osztrákban vagy németben. Ott jó pénzért van munka. Ha már külföldre kell menni akkor oda menj ahol fizetnek is!

2019. okt. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Megpróbálok még más helyeken is. Biztos valahol van olyan hely ahol kellenek ilyen pályakezdők mint én.
2019. okt. 26. 13:13
 16/31 anonim ***** válasza:

"azt írtam hogy pályakezdő vagyok és szeretnék fejlődni benne nem azt hogy MUNKA NÉLKÜLI VAGYOK

Ilyen az ha az ember nemtud szöveget értelmezni"


Lol, te ténxleg ennyire egyszerű vagy? Ez áll a kérdésedben: "sehova nem vesznek fel mert pályakezdő vagyok" - ebből azt kéne feltételeznünk hogy épp van állásod? Ugyan már! Ez - MAGYARUL - azt jelenti, hogy frissen szerzett szakmád (diploma a faxom) van, és állást keresel.

Ha már azt sem tudod eldönteni, Magyarisztánban vagy Romániában vagy, akkor nem csodálom, hogy nehézséget okoz egy értelmes kérdés kiírása. Pedig az - sajnos - elengedhetetlen feltétele az értelmes válaszok begyűjtésének.

Te diplomás útkaparó, te.

2019. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Érdekes hogy ezt pont egy olyan felnőtt ember mondja aki azzal szórakoztatja magát hogy azt nézi mibe kössön bele másoknál.

Lényegében azt csinálod mint a gyerekek akik a teszik a nagyot a neten. Egy szégyen vagy basszus !

Remélem büszke vagy.

2019. okt. 26. 15:37
 18/31 A kérdező kommentje:
Aki meg nem biztos valamiben megkérdezhet mert azt kell csinálni nem azt hogy te gondolod hogy van na akkor kössünk bele csak mert ő segítséget kért.
2019. okt. 26. 15:39
 19/31 anonim ***** válasza:

Nálad nem kellett ám sokat keresgélni, hogy mibe kössön bele az ember.

Diplomás. :D

De igazából - attól eltekintve, hogy diplomásnak tartod magad egy okj-s gépkezelőivel - te magad adod az újabb és újabb okot arra, hogy az ember beszóljon.

Még azt sem tudod eldönteni, van-e épp állásod.

Te diplomás, te.

Nem azzal van a baj, hogy segítséget kérsz, hanem hogy össze-vissza beszélsz.

2019. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Csak azért mert te lusta vagy megkérdezni tőlem a részleteket attól még lehet munkám és nem kéne egy óvodás szintjére lesüllyedni.
2019. okt. 26. 16:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!