Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Éhes vagyok, de nincs pénzem...

Éhes vagyok, de nincs pénzem se étel itthon, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Lassan már négy hete nem ettem főtt ételt, jelenleg van itthon egy citromom és egy majonézem, amivel nem lehet jóllakni.

Fizetest majd jövőhét csütörtökön kapok.

Szerintetek mit csinaljak?



2019. nov. 1. 11:15
1 2
 11/13 mindentudó99 ***** válasza:
58%
Ezért érthetetlen miért vágynak oda emberek . Pl albérletezni 150 nettó fizetésekkel.
2019. nov. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélem troll a kérdés, ha nem, akkor továbbra is az ingyenkonyhát javasolom, illetve maszekolj.
2019. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Plazmázásra állj be! Ott lehet hogy elsőre is kapsz 500 Ft-os utalványt. Szerintem a véradó állomáson is adnak kaját bár ha rossz a véred az előzetes felmérésen akkor lehet h nem adhatsz. Ha hétköznap lenne akkor küldenék neked számlára mondjuk 1500-at de most jut eszembe h csak 700 van a számlámon és szombat van. Az ingyenkonyhák működhetnek. Próbáld meg az egyiket!

Az üvegvisszaváltás is működhet. A citromot és a majonézt pedig nyugodtan eszegesd mert bőven jobb mint a semmi és van benne kalória. Tudnál kéregetni is boltok előtt. Szerintem kapnál is hamar némi aprót.

2019. nov. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!