Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kipróbáljam a füves cigit?

Kipróbáljam a füves cigit?

Figyelt kérdés
Érdekel h milyen,és h milyen mellékhatásai lesznek ha 1-et elszívok,kipróbálok? Rászokhatok 1-től? Milyen fajtái vannak,és azokra mi jellemző? Átlagosan mennyibe kerűl?
2008. nov. 17. 16:39
1 2 3 4 5
 21/46 anonim válasza:
100%

Egy száltól nem leszel függő.


Drogok kapuja. Hát lehet. Én két éve szívtam először. De soha nem szívtam naponta. Max 1hónapig minden hétvégén, de előbb vagy utóbb leállok, szünetelek. Nem tudom miért, így esik jól.


Ráadásul, ha egyszer beleszívsz semmi bajod nem lesz, mert általában az emberek harmadik, negyedik szívásuknál ütik ki magukat. Ha az ízére vagy kíváncsi, v arra h milyen az mikor körbeadod. Csináld, egytől nem lesz gond.


Viszont ha arra az érzésre vágysz, amit oly sokan mesélnek, legalább 3x kell szívnod (ez persze nem törvényszerű). Csak akkor csináld, ha készen állsz rá és jó a kedved.


Egyébként egyáltalán nem biztos, hogy jól fogod érezni magad. Vannak emberek akik rosszul lesznek, fáj a fejük, minden bajuk van.


Ez a te saját döntésed. Gondolom haveroktól, drogprevencióról elég sokat tudsz már róla.


SZEMÉLYES VÉLEMÉNY: szerintem nem gond ha valaki havonta 2-3 alkalommal beszív. Nem rosszabb mint 2-3x berúgni mint az állat.


De fontos: Soha, semmilyen körülmények között nagyobbra ne válts. Én legalábbis megpróbálom ezt követni és nagyon nem szeretnék nagyobbhoz nyúlni, ha megtenném mégis, mennék elvonóra. De k---ára nem akarom.


Fontos hogy legyen önmegtartóztatásod és nem lesz gond.


Remélem segítettem. Pá!

2009. dec. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim válasza:
17%
pedig jócucc próbáld ki,ha olyan társaságba vagy először lezsibbadsz és flash-elsz ha úgyvan utána ha józanodsz szétröhögöd az agyad xD
2010. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
fokozatosan fog hatni, nem tudod majd összetenni a dolgokat v rákoncentrálni bármire is vicces v parás dolgokat fogsz flashelni (ha parás se annyira parás!) röhögni fogsz sokat. mellékhatás egytől annyi h másnap nem leszel csúcsformában és nem biztos h mindenre fogsz emlékezni (+ vörös szem = Visin) Nem szokhastz rá egytől. 1G 2000-3000 Ft között van.
2010. febr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim válasza:
62%

Próbáld ki függő nemleszel :)

De ha hasonlót akarsz akkor szedd le otthon a tűzhelyről a palackot és cuppanj rá :D Bár ez marhakáros de zsírr :D Esetleg habpatron.....sok jó dolog van,ha esetleg sajnálod rá a pénzt :D

2010. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim válasza:
100%

mellékhatások: be leszel tépve.

rászokhatsz-e 1-től?: nem

Fajták: Cannabis Sativa, Cannabis indica, Cannabis ruderalis, Cannabis spontenaus (vadkender)

ezen belül vannak keresztezett fajták amiket fantázianevekkel illetnek: ak47, white widow...

ár: 2ezer ft


kipróbáld e? nem ajánlom, mert ha itt kérdezed meg hogy kipróbáld-e, az már régen rossz. kicsi vagy te még ehhez:D

2010. febr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Bevallom csak az 1. oldal kommenteket olvastam el de abban is van egy kettő baki.

Én 3 évig napi 5-6 cigin estem tul azon belül is az utolso évben csak a fullos moták voltak(ak,skunk,wido...stb) és azok is már 1800-2000 a 1.0-a. Utána 1.5 év szintetika és a heroinon meg az LSD-n kívül mindent kiprobáltam.1 éve tiszta vagyok és nem volt nehéz letenni egyiket sem.persze akarat is kell meg társaság de rajtad mulik.

Na de csak azt akartam mondani hogy a drog az nem a fűnél kezdödik.enyni erövel ne igyál ne cigizz ne kávéz . 1 cigitöl nem leszel függö és nem vagy halálra itélve se töle.aki ezt mondja az nem probálta még ki.bár vannak olyan ismeröseim is akik kiprobálták nem tetszett nekik vagy nem éreztek semmit.hányni nem lehet töle ha hánysz ott van más bajod is.nem fordulsz be töle ha szar a hangulatod. az nem ez a drog hanem az LSA hatoanyagu cuccok.

Ha rendszeresen nyomod akor lehet utánan nehéz nélküle pár napig de egyre könyebb lesz 5 nap és már nem is érdekel.de ez csak nagyobb menyiség után van.

A számitogép és a csoki is függöséget okoz tapasztalat. de ha minden jot megvonsz magadtol akkor miért élsz.1 cigi nem a világvége. de ne vidd tovább. hollandiában legális miért???mert káros mert szar.akkor miért???

mert meg lehet adoztatni.nem kell a füvesekkel foglalkozni a rendöröknek.ja és mikor bevezették megnött a fogyasztok száma de egy honap után visszacsökkent. Ha oylan káros akk nem lenne legális.itt magyarországon tul nagy hangot keritenek neki

Ha akarod probáld ki rajtad mulik szerintem jo dolog.én nem bántam meg rosszabb nem lett töle de nem is kell nagyon rákattanni.ha van valami kérdés akor ide irj lemattult@gmail.com

A kérdésedre a válasz:


-a szürötöl függ h milyen de ugyan olyan nagyábol mint egy sima cigi.

Az érzést nem tudom elmondani még senki se tudta.nekem minden jobbnaktünik vele:P

Mellékhatás:száraz száj éhség vörös szem kis szédülés persze menyniség kérdeése.


-NEM


-fajtái:ez hosszu ha érdekel nézz utána(google) de az átlagos ,,dillerektöl'' ugyse kapsz jo fajtát az elején vagy csak ha olyan ismerös aki jobb körökbe mozog.


-ára mennyiség és ismeretség függö ami terjedhet 500-3000ig(500 az joval nagyobb menyiség vagy nem itthon veszed meg kinn olcsobb)egységár 2500. 1.0-át ne várj mert mire hozzád jut ugyis kevesebb 0.5-.08 ig szokták.

2010. jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim válasza:
64%

Szerintem nyugodtan próbáld ki. Én amikor nyaraltam Magyarországon akkor végig szívtam a mariskát.


1. Rászokni nem tudsz. Csak lelkileg, testileg nem. de kb 1000 emberből 1 szokik rá lelkileg.

2. Nagyon jó érzés. Nem hallucinálsz tőle csak belazulsz pihensz és ráflesselsz mindenre és röhögsz mint a tyúk :).


Szóval nyugodtan. :D Híd el még szeretni is fogod :P

2010. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim válasza:
Ha az első cigi után aztmondod hogy nemjó akkorse hagyd abba hiddel a kb 3-4. után fogod tudni élvezni :) Először aztsetudod mivan :D
2010. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
nekem nem jött be. amúgy én azt éreztem mintha álmodnék. persze a szemem olyan vörös volt h a szemcsepp se sokat segített rajta. egyszer élsz, próbáld ki ha érdekel de a drog valóban nem itt kezdődik. nekem a speed jött be csak azzal az a baj h nem tudok tőle aludni.
2010. aug. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim válasza:
100%

Azt hogy mennyire káros avagy sem ezt a mai napig nem tudhatja senki(legalábbis az átlag ember nem)mivel rengeteg "kutatási eredmény" van amik teljesen ellentmondanak egymásnak(persze ezek is teljesen függetlenek az adott szervek álláspontjától vagy érdekeitől...)

Viszont az szilárd tény hogy vannak 70-80 éves emberek akik füveznek és nem bolondultak meg. Persze ez is egyénfüggő mint a dohányosoknál...

Az is szilárd tény hogy bizony a fű lehet befolyással jó(én ebbe az intervallumba tartozom) és rossz hatással a lelki világra van aki teljesen magába fordult depressziós lett stb... de nem ez a tólnyomó többség hanem az előbbi különben nem lenne ijen elterjedt ugyebár...

Az is tény hogy befojással van az emberek felfogására viselkedésére a felfogás drasztikusabb változás a viselkedés inkább lazább lesz legalább is magam körülött ezt tapasztalom. Felfogásban megint a saját tapasztalataimat mondom itt ijenekregondolok h a füves az meglátja a társadalom hibáit a hamis értékrendet stb....

Na és emiatt lehet tiltott a fű mert ha mindenki szívná mindenki rájönne és akkor vége lenne ennek a rendszernek a nagy fejesek jó létének Ez a saját elméletem kivéncsi vagyok mások is ígyvannak e ezzel....(Persze itt nem azokra aszerencsétlenekre gondolok akik ugy fogyasztják a füvet mint drogot és nem tesznek különbséget a fű és a szintetikák között)

Jómagam 2 éve vagyok rendszeres fogyasztó nekem mégis 4-5 ös éretségit tettem és emeltfokút is jó eredménnyel...Persze mint minden ez is valószínűleg egyénfüggő kinek mennyire károsítja vagy sem az agyát(aki hülye volt az hülye is marad) És nem dohányzom sportolok nem vettem észre hogy rosszabbul teljesítenék azt nem tudom ha nem füveznék jobb lennék e...

Szóval ezt neked kell eldönteni de azzal hogy kipróbálod csak nyersz ha mást nem tapasztalatot.


JAAA és aki még nem szívott füvet az ne akarjon ki oktatn i engem és más embert sem mert halványlilafingja sincs róla h az mi.Én sem kezdek el itt habogni a mikrobiológiáról mert fingom nincs róla.

Ja és mégegy a BAD TRIPES hozzászólónak a trip az a halucinogén anyagok hatása ezt a fűre soha nem mondjak csak gomba lsd..stb persze van olyan hogy rettenően beraráltat ez álltalában a hejzet környezet miatt van és ha erre rátesz valami rejtett szellemi probléma akkor talán kialakulhat valami én nem zárom ki volt parás élményem de én inkább lottóznék.A parának a hatással együtt végeszakad.szóval ne beszélj ugy erről mintha több esélye lenne mint elesni az utcán és meghalni mrt kb ugyanannyi ha nem kevesebb...

Cannabis sativa:High hatés röhögcsélés pörgés

Cannabis Indica:Stoned Belassulás csöndben elflesselés

persze a fajták ritkán tiszták(főleg h az utcán azt se tudod mijen)éltalában kersztezik ezeket és igy vegyes hatása van.

Cannabis Rudelaris:Kötélgyártás ipari vadkender

2010. aug. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!