Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kipróbáljam a füves cigit?

Kipróbáljam a füves cigit?

Figyelt kérdés
Érdekel h milyen,és h milyen mellékhatásai lesznek ha 1-et elszívok,kipróbálok? Rászokhatok 1-től? Milyen fajtái vannak,és azokra mi jellemző? Átlagosan mennyibe kerűl?
2008. nov. 17. 16:39
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Meg ugye még alig pár évtizede ismerik csak a mariskát. Az alkohol sokkal veszélyesebb szer, ha az is csak pár évtizede lenne ismert Európában akkor tiltott lenne az is.
2011. jún. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:
probáld ki, a fű sok helyen legális, nem véletlenül, ez egy nővény ami megterem, s mi elszívhatjuk, vegyél jófajtát, az nagyon sokat számít, h milyet veszel. Csinálj vmi finom kaját, tedd be a kedvenc filmed, és ...... :D tök jó flesh lesz. Nem fogsz rászokni, és ez nem drog. De lesz egy jó élményed az tuti.
2013. nov. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim válasza:
Figyi rasta vagyok füvzek cigizek 18 éves korom óta 42 éves vagyok és semmi bajom mindenkinek a saját döntése hogy mit csinálsz az életeddel :) te tudod hogy ki akarod próbálni vagy nem de nagyon nehéz be szerezni en 15 éves kerestem el keresni hogy hol tudok szerezni és 19 éves koromra palántáim lettek herbál... te tudod hogy mit kezdesz az életeddel de rá szokni nem fogsz
2014. ápr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 Srapnel ***** válasza:
Na, hát rasta, a megfogalmazáson és a szövegen tökéletesen látszik, hogy mit választ az ember akkor, ha évtizedeken keresztül füvezik.
2014. ápr. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Nem károsabb mint az alkohol vagy a nikotin, persze túlzásba ezt is lehet vinni mint bármi mást, de mértéket tartva nem lesz tőle semmi bajod.
2014. ápr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
Tudom nagyon régi kerdes de hatha valaki meg latja ezt, en kiprobaltam berosszultam es hanytam, par honap mulva megint kiprobaltam megint hanytam, es ez elment 5 alkalomig es utana mar nem hanytam tole, de vartam mindig hogy kijojjon belolem a hatasa, most ott tartok hogy minden nap cigizek es nem tudok meglenni nelkule, es annyira jo jelenleg mint anno amennyire rossz volt. Ne probaljatok ki:)
2022. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!