Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kipróbáljam a füves cigit?

Kipróbáljam a füves cigit?

Figyelt kérdés
Érdekel h milyen,és h milyen mellékhatásai lesznek ha 1-et elszívok,kipróbálok? Rászokhatok 1-től? Milyen fajtái vannak,és azokra mi jellemző? Átlagosan mennyibe kerűl?
2008. nov. 17. 16:39
1 2 3 4 5
 31/46 anonim válasza:
Szerintem egytől nincs rászokás,de azt hogy megéri-e döntse el mindenki maga. Én azt mondom rászokni biztos ne szokj rá, de attól hogy egyszer kipróbálod, maximum tudni fogod mi is ez pontosan, és ha a te gyereked is majd egyszer csinálja, mert megeshet, akkor legalább nem az olyan véleményekre fogsz adni, hogy az első után függő leszel. Ha meg jó társaságban próbálod ki jó barátokkal és jó a fű tuti lesz pár kellemes órátok amire tudtok majd emlékezni. Amúgy ha már kipróbálod van a fűnek egy legális változata, ugyanolyan hatást eredményez, annyiba is kerül, viszont nem lehet belőle gond: [link] Én ezt ajánlom
2010. szept. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim válasza:
100%
Hát kétlem hogy ez a füstölő van olyan jó mint egy jobbfajta cigi...
2010. szept. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim válasza:
Inkább füvet szívj mint füstölőt (mert véleményem szerint az egy okádék semmineksehívják fostalicska még a hatása se olyan próbáltam másmijen és jóval rövidebb) mivel ez a füstőlő egy új dolog nem tudhatod hogyan hat rád mivel még egy generáció se nőtt fel rajta tapasztalta ki szemben a marihuánával... attól h legális sz@arabb mint a fű minden szempontból kivéve h legál. Ja és ha meglátja nálad a rendőr ugyanugy meghurcolnak mert a faszjankó aztfogja hinni hogy fű és be visz bevizsgáltat vizelet stb... szval fuuujjj
2010. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim válasza:

- Hatásai nálam: feloldódtam, nevettem apróságokon, nagyon kis mértékben szédültem, máshogy álltam a dolgokhoz. Kiszáradt a szám, vörösek lettek a szemeim. Ha rákérdez valaki, hogy mitől, mondd azt, hogy kifújta a szél, vagy ha szemüveges/kontaktlencsés vagy, akkor foghatod arra. ;) Tőlem még nem kérdezték, de én kontaktlencsés vagyok, azt mondom majd amiatt. :D

(Megjegyezném: Azt vettük észre, hogy a világosabb szeműeknek jobban bevörösödik, mint például a barna szeműeknek. Lehet,hogy csak véletlen, de azért leírtam.)


- Első alkalommal biztos, hogy nem szoksz rá. Meg általában szinte lehetetlen rászokni. Fizikailag legalábbis. Lelkileg pedig csak annyira, hogy elszívtok egy szálat, aztán kb. pár napig sóvárogsz,hogy hú basszus, de jó lenne, milyen jól esne most egy. Aztán el is felejted. Saját tapasztalat. Én úgy vagyok vele, hogy nem érdekel, de ha van és behívnak, akkor nem hagyom ki. Néha-néha sikerül bejutnom a körbe ingyen is, néhány slukkra, épp annyira, hogy egész jól érzem magam. :)


- Szerintem nyugodtan kipróbálhatod, bajod nem lesz tőle, de nem ajánlatos alkoholt fogyasztani előtte/közbe/utána. Könnyen meglehet,hogy hányni fogsz,elsötétül körülötted minden, összeesel , hasonlók. De a fű simán egyáltalán nem okoz ilyeneket.


- Ára pedig olyan 2000Ft körül mozog. Vettünk már 1500Ft-ért is, de az elég gyenge volt. Eddig 2500Ft volt a legdrágább, az viszont már egy jó kategóriás. :) Azt nem tudom megmondani,hogy 1 gramm hány cigire elég, mert olyanokat hallottam, hogy 5-6-7 cigire is jó, de mi például egy cigire egy grammot használunk fel, és ezt körülbelül 3-4 ember szívja. Sokan most lehet azt fogják mondani, hogy úristen ti hülyék vagytok. De hát én nem tudom elképzelni, hogy lehet egy grammot 5 cigibe tekerni. És nem olyan mint amilyennek mondják, nem haltunk bele, élek még.


Kicsit sokat írtam, de leírtam mindent róla amit tudtam, tapasztaltam. :D


*gyilkosmamusz voltam.

2010. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld!

Ha nem próbálod a gyereked majd ha elkapják füvezéssel akkor tudni fogod, hogy nem kell érte kinyírnod és nem fogja otthonról eladni a bútorokat.

Csak olyan dologról tudsz majd véleményt mondani amit próbáltál. Mások hazug véleményét ismételgetni elég para.

Írták itt hogy keserű meg hablabla.... bezzeg az 1 hónapja lefőtt törköly az nem f0sízű...csak még picit nyers....

2011. jan. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 Slider válasza:
75%
kábel
2011. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim válasza:
gondolom azóta már rég túl vagy rajta,de én mint tanács azt mondom....ha akarod próbáld semmi nem fog utána változni,a tudatlan emberek majd azt mondják drogos vagy,de aki ismeri a spanglit az nem:):) jómagam 15 éve tolom a szekeret:D (napi szinten) közben lediplomáztam,4 nyelven megtanultam,van 2 teljesen egészséges fiam,akik az iskolában is kitűnőek:):) rendesen járok munkába,a családomnak is megadok mindent.Ellenben sose próbáltam ki mást:):):)amire azért büszke vagyok:) Szóval csak rajtad múlik:)
2011. ápr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim válasza:
jaja:)
2011. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 Srapnel ***** válasza:
100%
Azért vannak fenntartásaim az itt kipróbálásra biztató, vagy problémákat elbagatellizáló hozzászólók etikusságával és cselekedetük helyességével kapcsolatban. Én azért nem merném venni a bátorságot arra, hogy egy tapasztalatlan kérdezőnek azt mondjam, hogy "csináld csak, nem lesz bajod". Fogalmatok sincs, hogy a kérdezőnek mi a pszichés előélete, mik a hajlamai, milyen a környezete. Ennek fényében ilyen tanácsokat osztogatni nagy felelőtlenség. Hiába van 10 diplomád, meg 2 gyereked, meg nem szoktál rá, az TE vagy, ő meg ő, a saját környezetével, adottságaival, életével. Lehet, nála nem sül el jól. Komolyan gratulálok...
2011. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim válasza:
Legyel drogos, blablabla... a sok okoskodo, magamutato, embertol, aki jatssza itt a nagy szntet, hanyingerem van. 4 es fel eve volt, hogy elszivtam eletem elso 'fuves, cigijet. irtozatos volt, komolyan. talan tul sokat szivhattam, de volt egy nagyon komoly panikrohamom....azota rendszeresen, ha nemis naponta, de 2-3 naponta biztosan elszivok egyet. nem azert, mert muszajnak erzem, nem. azertm, mert en ugy dontok, hogy en most el fogok egyet szivni. semmifele fuggoseget nem okoz, nem tobbet, mint pl egy szamitogepes jatek. lehetsz pc fuggo is, nemigaz? na es, lesznek elvonasi tuneteid? nem hinnem. minden, ami elvezetes, egy bizonyos fokig addiktiv, de nem kizarolag fizikailag, ugyanugy,. mint a fu is, ellentetben a cigivel es/az alkohollal. a sok okos kommentelonek, akik leneznek masokat, es eloszeretettel hajigaljak a drogos kifejezest, uljenek le, es gondolkodjanak el egy picit. hany embert is ol meg a dohany es az alkohol evente? tobb milliot. es itt csak a kozvetlen halalt veszem figyelembe, ez a szam a sokszorosa lenne, ha pl: csak az ittasvezetest is vennenk bele. a fu kozvetlenul meg egyetlen egy embert sem olt meg. bizonyitottan elosegiti a rakos sejtek gyogyulasat, marmint a THC. Az egyetlen ok, hogy a fu meg ma is illegalis az, hogy az a par ember tul sok penzt csinal belole, marmint abbol, hogy a marihuana illegalis legyen. alkohol, cigaretta gyarak CEO-i ra gondolok itt. a fu nem lessz soha legalis. barki termesztheti otthon, igy sok penzt nem lehetne belole kihozni. Magasrol szarnak a ti egessegetekre, csak jojjon a penz....mennyivel jobb vilag lenne ez, ha a fu legalis lenne. Persze azert egy-egy komoly vizsga elott nem ajanlom ;) miutan kiallt, halali faradtnak erzi magat az ember, de ez masnapra elmulik (altalaban)...voltatok mar masnaposok? na...ez ahhoz kepest semmi :D
2011. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!