Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt pisilős "baleseted"?

Volt pisilős "baleseted"?

Figyelt kérdés
(bármint, hogy nem a wc-be ment bele, vagy a ruhád lett olyan) írd le a sztorit, azt hogy fiu vagy lány vagy és hogy hány éves korodban történt.
2010. júl. 19. 15:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja. 14 éves voltam és elájultam a lépcsőn. Meg egyszer annyira röhögtem hogy a járdán fetrengtünk barátnőimmel és beszaladt úgy 12 évesen. na az gázabb volt. A lépcsőset csak anyu látta, de azt... xD
2010. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hiszem, olyan 6 éves lehettem, mikor azt álmodtam, hogy pisilek. Felkeltem, és tényleg pisiltem :D Éreztem, hogy kell, csak már késő volt kiugrani az ágyból. Előfordulhat az ilyen szerintem idősebb korban is. 20L
2010. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
en egyszer ilyen 8-9 evesen jartam neptanc orara es szoknyaba meg harisnyaba alatta meg persze bugyiba voltam na es nagyon kellet pisilnem mar rohantam a wcre lehuztam es raultem a wc-re amikor vegeztem eszrevettem h csak a szoknyat meg a harisnyat huztam le es a bugyi rajtam maradt...szval atpisiltem a bugyimon xD gondolkoztam h mitevo legyek aztan vegul levettem a bugyimat es otthaagytam a wc-be tanvoltunk megminden a harisnya elegge pantotta a kis puncimat XD es a tanarno vhogy eszrevette h vmi nem stimmel es megszolalt "lizacska, hat nicnsen rajtad bugyi?" es mindenki kinevetett enmeg elkezdtem sirni h bepisiltem es megvartam a mamaekat h jojjenek ertunk es elmeseltem nekik a tortenetet es ok is kinevettek es azota nem mentem neptancra :D
2010. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
92%
ne hari,de jókat nevettem,főként a fogalmazási stílusokon :D hát én majdnem most pisiltem be:D
2010. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
82%

tajt részegen valahol vidéken megálltam hugyozni ahogy lenéztem dőltem előre mint a síugrók, nos előttem egy jó hosszú árok volt, annyi erőm volt, hogy terpeszállásban végig gangoltam az árkon hogy bele ne essek a legvégén egy oszlopban sikerült megkapaszkodnom. ÉS NEM HUGYOZTAM LE MAGAM. Na ide az aranyérmet :D


18F

2010. júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
100%
Én egyszer egy Szilveszteri estén, megittam egy üveg gyerekpezsit...(kb 10 évesen):D éshát éjjel vmi hihetetlen álmom volt. azt álmodtam, hogy nagyon pisilnem kell és találtam egy wc-t. a wc ülőke kék szőrös volt..:D olyan pihe puha... éshát leültem (álmomban) pisilni.:D és mit adott isten, tényleg bepisiltem:D felébredtem, hát néztem értelmetlenül. XDmondom mia fene..:D de egy kicsit még mindig pisilnem kellett, utána jó kómás fejjel, na mondom ezt a kicsit már csak ideengedem XD . hát vicces volt.:D (16/L)
2010. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
100%
meg elsos voltam amikor nagyon ramjott a pisiles de epp tollbamondast irtunk es en feltem kikerozni:)). sajnos nem sikerult sokaig birnom, ezert az adag egy resze a nadragba jutott.rogton utanna megis kikeroztem:)). persze ez reggel tortent es meg elottem es a pisis nadragom elott allt az egesz nap (hosszabitott programos suliba jartam 1-4ben)
2010. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
90%

7 évs voltam, elsős általánosban, és nagyon féltem az osztályfőnökömtől. Volt egy lány, aki 5 percenként kijárt pisinli, az ofő ezt megelégelte, és azt mondta, ha bárki is kimegy pisilni, azt meg fogja verni... Éppen korepetálás volt, és nekem már nagyon kellett pisilnem, de ugye mivel nagyon féltem, hoyg megver, ezért inkább nem kéreckedtem ki.. De egyszercsak bepisiltem a padba... Akkor már kikéreckedtem, nem érdekelt, ha meg is verne.. És természeteen nem vert meg...

Egyszer, amikor 8 éves voltam, éppen azt álmodtam, hoyg az osztálytársaaimmal vagyok egy szülinapi ünneplésen, és azt álmodtam, hogy kimentem wc-re és pisiltem.. és a valóságban meg az ágyba pisiltem... XD

Mindkét sztori nagyon ciki volt XD

15/L

2010. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
61%

Nekem különösebben nem voltak ilyen történeteim - szerencsére.

De úgy utálom azokat, akik azt mondják - vagy írják-, hogy "behugyáltunk" "bepisáltunk" "befostunk" nem igaz, hogy nem lehetne szebben kifejezni magunkat... 13/L

2010. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
0%
hát nekem volt olyan h takonyrészegen, (8.os ballagás után 3 nappal) összesárgáztam, barnáztam, meghát hánytam is 1 kisbolt udvarát... bent voltunk a disco-ba, és épp végeztem a zenéléssel... gondoltam megamba h be kéne b*szni:D hát a vége detox, és rendőrség lettXD azóta nem ittam 1 kortyot sem:D
2010. júl. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!