Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt pisilős "baleseted"?

Volt pisilős "baleseted"?

Figyelt kérdés
(bármint, hogy nem a wc-be ment bele, vagy a ruhád lett olyan) írd le a sztorit, azt hogy fiu vagy lány vagy és hogy hány éves korodban történt.
2010. júl. 19. 15:32
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
aki a fosósat írta ő fiu vagy lány?
2010. júl. 19. 16:04
 12/32 anonim ***** válasza:

fiú vagyok,de lehettem volna lány is ismétlem hogy esélyem se volt elkerülni-kivéve ha pont vécén ülve sziesztáztam volna vagy újságot olvastam volna.Sose történt velem még hasonló se ezt leszámítva.

amugy 16.00ás nem is volt Balázs az osztályban de ha lett volna akkor is tudnám hogy ijeszgetős poén volt csak részedről :-)

2010. júl. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Még pelenkás koromban a háziorvost lepisáltam mikor vette le rólam a pelenkát. Ezt szüleim mesélték.


Volt olyan a volt sulimban hogy vki bezárta a tesiöltözőt és a bent lévők közül egy gyereknek kellett pisálni. Mivel ott valamiért nem volt nyitva a wc, nem bírta visszatartani és a padra hugyozott. Nem volt osztálytársam a gyerek, nekem is úgy mesélték, de az eset után hónapokig nem ültünk arra a helyre ahol ez történt.


Volt másik gyerek is a suliba aki órán beszart és "vonalkódos" volt a nadrágja.


Egyik osztálytársam suli előtt szart be, mikor beértünk akkor ment el wc-re kipakolni a cuccost:D Állítólag egész nap boxer nélkül volt mert szaros lett. Éreztük is a bűzt:D


A suliban amúgy cikinek számított ha vki szart a suli wcjében, mindenki igyekezett otthon elvégezni a dolgát. Volt híre amikor valaki mégis arra "vetemedett" hogy a suliban szarjon, de nem csak híre, hanem szaga is volt mert wc illatosító nem volt, de sztem a mai napig nincs. Igazából azóta voltam már pár suliban és egyik helyen se volt.

2010. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

sajnos igen... képtelen vagyok a természet lágy ölén pisilni, sajnos sosem ment, gyerekkoromban se... de egyszer muszály voltam egy kirándulás alkalmával mert még több órányira volt angol wc és nekem már majdnem bement...hát jól összepisiltem a nadrágom :( szerencsére nem vette észre senki mert éjszaka volt meg sötét, de nagyon gáááz...ilyenkor sajnálom, hogy nem vagyok fiú :)


20/L

2010. júl. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
nemem fiuként is gyakran összejön
2010. júl. 19. 16:27
 16/32 anonim válasza:
100%
Apa mesélte, hogy kiskoromban egyszer, mikor pelenkázott, sikerült beletalálnom a szájába Oo :D
2010. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
utolsó fiu vagy lány vagy?
2010. júl. 19. 16:29
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
osztalykirandulason voltunk 7-ben Zamardi melleett. 6 szemelyes bungallokban aludtunk. szolt a zene, hajnalig rohangaltunk, nem hagytuk aludni a tanarokat. erre azok meg bezartak minket a fahazba. reggel egyik osztalytarsam koran kelt, mondva hugyoznia kell. be voltunk zarva, hat mi legyen? az ajton volt kinyithato ablak, de azon nem akarta kidobni a sargat. igy esett h egy muanyag kancsoba pisalt, amibe elozo reggel a teat kaptuk. kb 1/4 oran belul mindenki felebredt a hugyszagra. kenytelenek voltunk az ajto ele onteni. utana tobben is kipisaltunk, mer egy ora mulva se jottek meg h kiengedjenek (ez volt kb reggel fel7kor). de aztan valakinek mar kulaznia is kellett. elintezte: szatyorba tolta, utanakuldte uzenocedulakent a papirt, osszekototte a szatyor szajat es kidobta az ablakon, pont a tanari vityillo oldalahoz...ennek mar 10 eve:D
2010. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
75%
Moziba voltunk barátnőmmel, és már pisilnünk kellett de megvártuk a film végét, mentünk volna ki mikor vége, de annyira röhögtünk hogy már mindenki elment mi meg eltévedtünk, nem tudtuk hol kell kimenni, erre annyira röhögtünk már hogy lefeküdtünk a földre és ott bepisáltunk szószerint :D:D:D:D:D
2010. júl. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Énkiskoromban rengetegszer bepisiltem. Suliban, otthon alvás közben... A suliban azért, mert annyira ocsmány volt a wc, hogy nem mertem bemenni. :D
2010. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!