Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt pisilős "baleseted"?

Volt pisilős "baleseted"?

Figyelt kérdés
(bármint, hogy nem a wc-be ment bele, vagy a ruhád lett olyan) írd le a sztorit, azt hogy fiu vagy lány vagy és hogy hány éves korodban történt.
2010. júl. 19. 15:32
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
100%

Mikor én 5 éves voltam, és az öcsém csak 3,5... Belehugyozott a számba véletlenül.. xD

Épp feküdtem a kádban, és azt játszottam, hogy bálna vagyok, ő is jött utánam fürdeni, levetkőzött, odaállt a kád mellé, és a kádba akart pisilni, én meg pont akkor jöttem fel levegőért, szal nem láttam hogy ott áll, mert víz alatt be volt csukva a szemem, és hát.. FÚJ...

15/L xD

2010. júl. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
15 évesen, amikor először voltam bulizni, rohadt sokat ittam, és másnap semmire nem emlékeztem. Láttam hogy otthon vagyok a szobámban, fekszek a földön, rajtam keresztbe haverom (ja, kicsit bu*is helyzet). Egyszer csak érzem hogy valami meleg csurog rám... Na igen, haverom (az a baromállat) rámeresztette. :D Persze tök másnapos volt, azt sem tudta mivan, nem mondtuk el senkinek, de azóta is azzal szivatom, hogy egyszer ha alszik rápisálok. :D
2010. júl. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!