Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az iskolában jön rám a kakilás...

Az iskolában jön rám a kakilás. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Alapból nem szeretek iskolába járni, az osztálytársakat sem, meg úgy ezt az egészet. Ki vagyok közösítve, leneznek meg hasonlók...

Kisebb koromban sem szerettem máshol kakilni, csak itthon. Ha voltak táborban, volt hogy 5-6 napig nem szartam, inkább visszatartottam.

Múltkor rám jött a szarás a suliban és visszatartottam mert nem szeretek ott szarni, mindig van valaki a mosdóba stb, viszont elmúlt az inger de hányingerem lett, fájt a fejem, bugyorgott a hasam így eljöttem.

Féltem hogy ma is ez lesz ezért direkt még az este olyanokat ettem, ittam hogy reggelre tudjak kakilni. Nagy nehezen sikerült egy kicsit, úgy éreztem minden oké. A suliban viszont rám jött, óráról nem akartam kikéreckedni meg 15 perc volt még, így megint visszatartottam. Elkezdett bugyorogni a hasam meg egy kicsit hányingerem lett. Óra után siettem és hála Istennek nem is volt akkor senki, így sikerült a dolog. Azt hittem minden oké de egy idő múlva megint elkezdett bugyorogni a hasam és hányingerem is lett . Nagyon rosszul voltam, már nem bírtam így elmentem az orvoshoz, aki csak mára irt ki...

Anyukám azt mondja , hogyha rám jön a szarás, akkor menjek nyugodtan WC-re, ne törődjek senkivel, hogy ki mit gondol, hall. Ez olyan nehéz, mert így is ki vagyok közösítve és amilyenek az osztálytársaim biztos mondanák a többieknek hogy milyen büdöset szartam meg ilyenek...

Ha itthon vagyok, olyankor minden szépen rendbe lemegy, nincs semmi gond. Szerintem nálam ez már pszichés. Hogy tudnék változtatni, hogy minden rendben menjen a suliban is? Nem mindig megy itthon reggel a dolog. Attól félek, hogy holnap is rám jön aztán megint rosszul leszek és megint el kell jönnöm. Idén érettségizek, már csak pár hónapokon van , szeretném valahogy kibírni.



2020. jan. 6. 13:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
67%

#10-es

2020 - as kerdes, azota reg beszart.

2021. szept. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!