Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nők miért hordanak melltartót?

A nők miért hordanak melltartót?

Figyelt kérdés
Jó, tudom hogy hülyén hangzik, de most komolyan. Ha valakinek elég nagy keblei vannak, vagy lógnak és zavarja akkor még érthető. De egyébként minek? Sokakat zavar hogy át látszik a mellbimbójuk de mért is kellene ezt szégyelni? Ha egy férfi félpucér az teljesen rendben van, de ha egy nő nem hord melltartót (ne adj Isten félpucér) az már mindjárt felháborodást kelt.

2020. ápr. 25. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Azért, mert megelőzi a lógást. Tudod, neked is lesz, csak lejjebb. Az öregedéssel az ember megnyúlik itt-ott. Plusz a nők zöme gyereket vállal, szoptat - ami nem szépítőszer.


Valamint a jó melltartó kimelei és szépíti a kebleket. Régen mire hordták a fűzőt, te tök? Ugyanezért.

2020. ápr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

A civilizált kultúrában így alakult ki. Vannak olyan bennszülött népek, ahol ez nincs.

Máshol meg az arcát sem mutathatja a nő, de még a lábát és a karját sem.

2020. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom, de nekem kenyelmesebb erzes. Nelkule kb meztelennek erzem magamat, de itthon is. Es kenyelmesebb erzes a mellemnek a melltarto puha parnai, mint a polo, ami mozog osszevissza, ahogy mozgok. Igazabol sosem ertettem masok panaszkodasat, milyen rossz a melltarto, meg mennyire jo otthon levenni, szerintem tok kenyelmes, mondjuk en “draga” melltartokat szoktam venni (15-20K kozott) es figyelek a meretre, felprobalok tobbet is normalisan mielott veszek egyet, az ilyen Tezenises, H&M-es es tarsai melltartok nem tudom, milyenek :D
2020. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

Elég dús kebleim vannak, az hiányzik még, hogy az ágaskodó bimbóimmal is ráirányítsam a figyelmemet. Szerintem az bimbó, meg a bimbóudvar látványa olcsóvá és ízléstelenné tesz egy nőt.

Arról nem is beszélve, hogy ha nincs védve, akkor a ruha kidörzsöli a bimbit. Az is kellemetlen.

2020. ápr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%

Régen csak az hordott nálunk, akinek tényleg szüksége volt rá.

Amerikanizmus.

Ott még nullás melltakarókat is árulnak, mert kötelező eltakarni még akkor is, ha egyáltalán nincs (az a nullás).

2020. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%

Mert ízléses. Öltöztet. Nekem és még sok nőnek pedig egyszerűen szükségünk van rá mert kellemetlen lenne nélküle. De akinek kisebb mellei vannak, azoknak is ad egy formát amin jobban mutat egy ruhadarab, stb. Most nem a push up-ról beszélek, bár annak az okát is értem. Az ember ilyen, vannak mindig ideális formák amikre törekszik. Ennyi erővel ne járjunk fodrászhoz se, meg egyáltalán a különböző formáinkra sem :)


A szép és jó melltartó hozzátartozik egy igényes nőhöz, ennyi.

2020. ápr. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%

"A szép és jó melltartó"

A legtöbb nő nem jót választ magának.

Szép pedig csak akkor legyen egy melltartó, ha nem veszel fölé mást.

Iszonyú ronda egy domborműves melltartó fölött bármiféle ruha.

2020. ápr. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

"az hiányzik még"

Félsz, hogy túl szép lennél?

Nem értem.

2020. ápr. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Te most kötözködsz :) A legtöbb ruhához van megfelelő melltartó, alkalomhoz, anyaghoz igazodva. És én szeretem. A férjem is. Ennyi.
2020. ápr. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%

Azért szereted, mert így szoktad meg.

Ugyanezért viselnek más nők 10 cm-es orrkarikát vagy ajaktágítót.

Másnak meg nem tetszik.

Van, aki jobb szereti a természetest.

2020. máj. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!