Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elengedni a múltat?

Hogy tudnám elengedni a múltat?

Figyelt kérdés
Tudnátok tippeket adni, hogy hogyan ne rágodjak a múltban elkövetett hibáimon és lépjek túl azokon? Nem tudom, hogy a karantén miatt van-e, de nagyon sokszor eszembe jutnak. Van valakinek bevált módszere?

2020. máj. 19. 00:30
 1/3 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:

nekem a mai napig eszembe jutnak, miket csináltam 12-13 évesen, illetve velem miket csináltak akkoriban, és még mindig képes vagyok sírni miattuk.

egy srác akivel beszélgetek, próbál segíteni ebben, hogy engedjem el ezeket a dolgokat, nagyon jól le is tud nyugtatni, de most megint érzem magamon, hogy sírni tudnék, mert megint eszembe jutottak, jaj.


szóval szerintem keress valakit, akiben nagyon megbízol, mesélj el neki mindent, egyedül nem hiszem, hogy menni fog ez, valakinek muszáj lenne, hogy segítsen. szüleid? a barátaid nem segítenek? vagy csak annyit mondanak, hogy "ne foglalkozz vele"? valószínűleg akkor nem érdekli egyiket sem, ha problémád van.


18L

2020. máj. 19. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
Nincs. 40 vagyok, életed végéig kísérteni fognak. Csak az segít, ha nem gondolsz rájuk, amíg lehet.
2020. máj. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 18 éves csajjal én is sokmindent feledtetni tudnék. :D



Amúgy meg erős belső személyiség kell akkor nem fognak bántani ezek a dolgok. Az pedig fejleszthető. Gyengének érzitek magatokat és bizonytalanok vagytok azért tudnak ezek a dolgok bántani még mindig titeket. Erőt kell merítenek munkából és teljesítményből. Magától Ez nem fog elmúlni magától csak akkor ha legyőzitek és tesztek azért hogy sokkal magabiztosabbak és erősebbek legyetek.

2020. máj. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!