Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kell elengedni a múltat?

Hogyan kell elengedni a múltat?

Figyelt kérdés
pl ha hogy vége lett egy hosszú ideig tartó kapcsolatotoknak, vagy elváltatok, vagy akármi ilyen életreszóló eseményt hogy tudtok elfelejteni? Van egy olyan mondás hogy engedd el a múltat hogy lehessen jövőd. Hogy csinálod? Mire gondolsz?
2010. febr. 22. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kell elengedni a múltat? Az a megtörtént dolgokat nem változtatja meg. A múlttal szerintem meg kell tanulni együtt élni. A tagadás nem vezet semmire.
2010. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de mondjuk ha vége lesz egy kapcsolatodnak, sztem azt le kell lezárni és el kell engedni hogy belemehess egy újabba, különben egyedül maradsz pl. Így értem.
2010. febr. 22. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyszer régen még a született feleségekben volt egy olyan rész, hogy az egyik csaj elvetélt, és nem tudta "elengedni" a babát...

Na akkor egy pasastól kapott egy lufit (gondolom héliumos volt :P) és mondta neki a fickó, hogy képzelje el, hogy a lufi a babát szimbolizálja.. búcsúzzon el tőle, és engedje el... a nőci először úgy volt vele, hogy tiszta hülyeség az egész, de aztán csak belement a játékba... aztán nagyon nehezen de elengedte a lufit...


Hát na... mondanám, hogy próbáld ki te is, hátha segít, de nem tudom, hogy honnan szereznél héliumos lufit :)


Én azt mondom, hogy ha egy komoly és hosszú kapcsolatod volt, akkor idő kell ahhoz, hogy tovább tudj lépni. Nem megy ez egyik napról a másikra, de még csak egyik hétről a másikra sem... Idővel könnyebb lesz, és tudni fogod, hogyha készen állsz egy új kapcsolatra.

2010. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Idővel.
2010. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sztem ez a héliumos lufi hülyeség. Azért mert elengedem a lufit attól még bennem marad, nem tűnik el sztem.
2010. febr. 23. 14:44
 6/7 anonim válasza:

Szia!


Nem friss kérdés és remélem már sikeresen megoldottad a kérdést, de hátha másnak segíteni fog.


Az elengedéshez a legjobb oldal, amit ajánlhatok: [link]

2012. szept. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hátha nekem segíteni fog..
2012. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!