Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz valami baj ha nem megyek...

Lesz valami baj ha nem megyek el a ballagasra?

Figyelt kérdés
Ugye most mi vagyunk a ballagtato osztaly es hat van 3 emberke aki miatt rohadtul nem akarunk menni a 4 baratommal meg nem akarunk verseket se fel mondani meg fel olvasni vagy mit tudjam en 9 en vagyunk az osztalyba a 8. Az meg adszem 18 Lehet belole baj?

2020. jún. 3. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk csak akkor hagyhattad ki a ballagást, ha vittél egy másik iskolai meghívót. Szerintem bőven kibírhatnátok azt az időt. Nektek is jól fog esni ha majd akkor megtisztelnek titeket a kisebbek:)

(ha meg nagyon nem akartok elmenni akkor tessék az osztályfőnökhöz fordulni)

2020. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ti döntésetek, de gondoljatok bele nektek hogy esne, ha kb. 4 ember ballagtatna. Nekem személy szerint rosszul esne, hogy én végig álltam másét ás meg még a jelenlétével se tisztel meg. Nem bántásból mondom, megértem amit éreztek, de a tisztelet egyik jele, ha elmentek.
2020. jún. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, ha elvállaltál valamit, hogy egyedül konkrétan te, személy szerint kiállsz , és elmondasz egy verset; akkor azért illik elmenni, és nem cserbenhagyni azt, akinek megígérted. Még akár azt is lehet, hogy nem vonulgatsz végig velük az épületen; csak felmész a szinpadra, elmondod a verset, azt' cső. De ha meg egyébként nem szerepelsz a műsorban, és úgy hagyod ki a ballagást, akkor semmi baj nem lesz; max abból lehet talán baj, hogyha lefixáltátok, hogy ki ki mellett fog ülni majd, amikor így beültök kettesével így a színpad elé; és valaki fujjolni fog a másikra, hogy ő nem mellette akart ülni.
2020. jún. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*Ja és ha nem mész el te sem a saját ballagásodra, rokonok ha kaptak meghívot, szólj nekik, hogy ha van kedvük, menjenek el, de te kihagyod, úgyhogy virágokkal ne készüljenek, mert te nem leszel ott; de mondjuk ha ünnepelni vágynak, akkor attól még a meghívóval gondolom be tudnak menni úgyis, hogy te nem vagy ott, de azért mindenképpen szólj nekik, meg akkor nemtom, mennyire jó, ha ott lófrálnak, de mondjuk úgyse fogja tudni senki, hogy hozzád tartoznak aki nincs ott.
2020. jún. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!