Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kéne nekem osztálypénzt...

Miért kéne nekem osztálypénzt fizetni ha se kirándulni se szalagavatóra se ballagásra se bankettre nem mentem /megyek?

Figyelt kérdés

Az of azt mondja a végzős 12-es évfolyamnak feltétlen kell osztálypénzt fizetni mert

- kirándulás ráadásul két napos (volt)

- szalagavató (volt)

-ballagás

- bankett



Na most. Kirándulni én soha az életben nem mentem, itt se voltam 1x se.

Szalagavatón nem voltam.

Ballagásra nem megyek.

Bankett dettó.


Akkor nekem mire kell osztálypénzt fizetni?

(nem fizetek amúgy nem is fizettem soha 1 fillért se , csak a logika érdekel hogy miért is követelik ezt tőlem ha egyszer tudják hogy sehova se megyek.


2020. febr. 9. 18:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Azért kedves, mert az osztály tagja vagy. Nincs ebben semmiféle logika, pusztán a közösségtudat.
2020. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%

Nem kell.


Kérdezd emg tőlük. Az egyén logikája az esetek többségében közel sem logikus.

2020. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen az élet. Adót is kell majd fizetned, meg egészségügyi hozzájárulást is, akkor is ha sosem leszel beteg és nem fogod igénybe venni...
2020. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Jó. Hát ez a „közösségtudat“ nekem édeskevés ahhoz hogy 5 ft-tot is adjak. nem is adtam eddig se , a 4 év alatt 1 fillért be nem fizettem és nem is fogok.

csak érdeklődtem van-e valami érv ami ér is valamit mert ez a „közösségtudat“ ez lóf***asz nem érv.

2020. febr. 9. 18:39
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Reggel még dolgozó munkatárs voltál:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

Pár napja még egyetemista voltál:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..


Kicsit sok a kamu.

2020. febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Miért vonod ki magad ennyire az osztály életéből? Nem csesztetésből, csak érdekel.


Nálunk pl másra is ment az osztálypénzből, tanároknak ajándék, dolgok az osztályterembe stb, természetes volt, hogy mindenki fizeti. Elvileg érvelhetsz azzal persze, hogy kizárólag olyan dologra költik, ami téged nem érint, de valahol megértem, ha ezt nehezményezik vagy legalábbis furcsállják.

2020. febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Jó példa erre 1#es. Mond egy logikai futtatást, avagy hogy a közösségtudat miatt. Majd azt mondja, ez nem logikai eszmefuttatás, miközben ebben a logikusság felülrőp érinti a nullát.
2020. febr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
ez már megint az a beteges kamuzó....
2020. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"Adót is kell majd fizetned,“


Csak ott van mögötte egy kényszerítö erőszakszervezet (NAV) ami keményen elkapja a tökömet ha nem fizetek. De itt nem fizetek (4 éve nem,... ) és hallgatom hogy ez lesz meg az lesz és semmi se lesz mert mégis mi lenne.

Ha nem fizetsz nem jöhetsz szalagavatóra mondja az of. Csórikám. Ha tudná hogy akkor se mentem volna ha ő fizet nekem nemhogy még én fizessek .

2020. febr. 9. 18:44
 10/18 anonim ***** válasza:
96%

Akkor ne fizess és kész. Ha úgyse érdekel amit mondunk, akkor miért kérdezed? 😀

Amúgy mekkora összegről van szó?

2020. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!