Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az "normális" ha oda megyek...

Az "normális" ha oda megyek az útcán eg lányhoz aki nem ismer és én sem őt ás megkérdezem mi a neve és így tovább?

Figyelt kérdés
2020. jún. 13. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális, csak az a kérdés, hogy a megszólított milyen passzban van, és ezért hogyan reagál rá.
2020. jún. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Azért nem hiszem hogy túl normális lenne ha te vadidegenként odamész egy lányhoz hogy "Szia mi a neved és hol laksz?" meg stb. Kicsit se tűnik úgy hogy hátsó szándékod van, legyen szó nemi erőszakról vagy arról hogy megvered, stb. Persze lehet én nőttem fel rossz helyen, de nekem nagyon gyanús lenne ez.


Ha már ismerkedni akarsz inkább kocsmába menj vagy szórakozóhelyre, ott természetesebb valamivel ez a dolog.

2020. jún. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Régebben így mentek a dolgok de ma már eléggé furának számíthat ez a fajta "udvarlás". Csak óvatosan ezzel nehogy valami bajod essen odalent:D
2020. jún. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor hogy ismerkejek?
2020. jún. 14. 12:26
 5/6 Fa_ember16 válasza:
Szórakozó helyek,kocsmák? Nincs életed vagy mi,hogy pont az utca szélén alnál le beszélgetni egy vad idegennel ahhejet hogy egy szórakozó helyen vagy pédául hallottam már hogy valaki egy szamba club bab felszedet egy nőt.nem muszáj csak ezért kocsmába a sok alkeszhoz lejárni,de egy próbát megér. Legalábbis másabb mint az utca szélén
2020. jún. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem normalis ha azt mondod valakinek "mi a neved es igy tovabb"
2021. febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!