Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent számodra a barátság...

Mit jelent számodra a barátság és hány embert tartasz a barátodnak, legjobb barátodnak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:

barát az akiben mindig megbízol midnenben és ez kölcsönös!

De néha koppanások vannak, mint nekem 1 hét alatt 3 ,,barátom''ban csalódtam...

2010. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem olyan igazi értelemben vett barátaim soha nem voltak, nem is engedek ilyen közel magamhoz senkit, így orbitális csalódások sem érnek. Fiatalabb koromban én is hittem az ilyesmiben, de mára belátom, hogy az ember nem úgy működik. Nincs önzetlen igaz barát. És ezt nem pesszimista sértett sérelmes sérültlelkűként mondom, hanem tárgyilagosan, tapasztalatokból kiindulva.

Sőt, bennem is van annyi önkritika, hogy már csak azért sem várom el senkitől, hogy BARÁTOM legyen, mivel én is csapnivalóan rossz társasági ember vagyok, ezt tudom magamról. Inkorrekt sosem és eddig bennem még nem nagyon kellet csalódnia senkinek, de nem vagyok figyelmes és nem mindig érdekel mindenki nyűgje-baja.

De, hogy a kérdésre válaszoljak: lelki kötődésem az élettársamhoz, testvéremhez és apámhoz van. Ők a bizalmasaim. Felszínes haverom sok van, de kölcsönösen nem várunk semmit egymástól.

2010. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem nagyon fontosak a barátaim náluk csak a család fontosabb egy kicsivel.:) amugy 5 csaj van akit barátnak nevezek meg van egy 6.,de őt még nem ismerem annyira ő inkább haver.
2010. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lány vagyok,2 igaz barátom van, egy srác és lány...rájuk mindig bármikor bárhol bármiben számíthatok:)
2010. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig soha nem volt úgymond barátom. Csak olyan aki megjátszotta magát. Egy hét alatt az egyik osztálytársamban hatalmasat csalódtam. Jó, el lehet velük hülyülni meg minden, de a titkaimat, meg a személyes dolgaimat nem nagyon osztom meg velük. Azt a barátomat, akiben csalódtam, már vagy 6 -7 éve ismerem. De megismertem a táborban egy lányt, akivel nem voltunk különösebben barátok ( csak köszönés, meg egy kis beszélgetés ), és hihetetlenül megszerettem! Ő számomra az igazi barát. Teljesen olyan mint én! Meg pár hete szintén megismerkedtem egy másik lánnyal, na ő is a számomra az igazi barát! Nagyon örülök hogy megismerkedtem velük! Mindkettő olyan, hogy IGAZÁBÓL szereti az állatokat, kedvesek, lehet velük hülyülni, de komolyan beszélgetni is! Megbízom bennük, és ez kölcsönös. Ezek alapján nagyon szerencsésnek mondhatom magam! 13l
2010. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A baratsag nagyon sokat jelent, de most nincs kedvem ezt boncolgatni. :(

Az egyik kilove... szoval csak egy embert tartok igaz baratomnak. Nem.. inkabb 1 es felet.

2010. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

barátnak azt tekintem, akihez fordulhatok ha baj van.. aki meghallgat, és segít a bajban is..


6 barátom van.. ebből hárommal vagyok úgy hogy, ez kölcsönös is..

a hatból 4 fiú, 2 lány


16F

2010. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2010. aug. 16. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!