Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 50 ezerért szeretek sport...

50 ezerért szeretek sport fogadást játszani. Ez már függőség? 85 ezret keresek.

Figyelt kérdés

2020. júl. 19. 03:07
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Teljes mértékben. Főleg, ha a megélhetésed veszélyezteti, és amit itt írtál, az kimeríti szerintem ezt.
2020. júl. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon. És nagyon nehéz szabadulni tőle. A nevében van: szerencse játék. Persze vannak legendák, amelyek fenn tartják a játék szenvedélyt, mert ez a cél, de az emberek illúziókban élnek. Majd nekem sikerül. Inkább nem szokott.
2020. júl. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Ez azért már durva.Akkor miből élsz?Legalább volt már nagyobb nyereményed?
2020. júl. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Napi 50, illetve 85 ezerre gondolt. A különbség 35 ezer. Ennyiből, ha szerényen is, de meg lehet élni. :)
2020. júl. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy százas.
2020. júl. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Havira gondoltam mind a kettőnél. A volt osztály társam is ennyiért szokott de ő 900 ezret keres, mert befutott orvos egy magán klinikán. Ő is azt mondta hogy ez veszélyes. Egyébként volt nagyobb nyeremények 6szoros, de volt hogy veszélybe került a megélhetésem. De úgy érzem kell ennyi adrenalin, és nem nagyon bírom megállni.
2020. júl. 19. 14:09
 7/8 anonim ***** válasza:
A függőség attól az, hogy a köré szervezed az életed, az az első. Ha végiggondolod az életed, te is el tudod dönteni, hogy ez igaz-e rád.
2020. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudom ebben mi az izgalmas. Néha játszom de sose nyertem még semmit. Semmi izgalom nincs benne mert úgyse nyerek.
2020. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!