Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs értelme élnem!!Mit tegyek?

Nincs értelme élnem!!Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gyakran úgy érzem hogy soha semmi nem jön össze!!Anyám elhagyott minket,apám egy idegbeteg és semmit se enged meg!A sportban se érek el sikereket,a motoros jogsi sem jött össze pedig nagyon nagy álmom volt hogy motorozhassak!!Barátnöm se volt még,pedig már sokszor próbálkoztam.Egész nap a gép elött ülök és azon gondolkozok hogy jobb lenne meghalni,mint minden nap szenvedni magányosan!!
2020. júl. 21. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Állj fel a gép elöl, kezdj el edzeni, tanulj a jogsira, fejleszd magad és szerezz egy barátnőt.

Ehhez valóban tenni kell, és nem elég sajnáltatni magad.

2020. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igaza van az egyesnek,valamit kezdeni kell az éltedel akármit bármit.

Tanulhatsz járhatsz egyetemre ,ha nem akarsz tanulni akkor válasz valami sportot légy benne profi vagy legyél művész akár ,bármi lehetsz ami csak lenne szeretnél ne feled.Mikor kitálátad mit szeretnél kezdeni az életedel tanulás,sport ,ez fog neked adni egy kis önbizalmat ,hogy valamiben jó vagy akármi is legyen az.

Utána kezdhetnél valamit a külsödel is ,hogy meg legyél magadál elegédve meg hát a lányoknak is bejön egy önbizalomal teli kedves fiú.

Híd el én is voltam ilyen mint te ,de én keztem valamit az életemel és minden helyre fordult.

Lehet,hogy az egyetemen,okj,sport tanfolyamon,vagy épp zongora órán találod meg a párod.

Sok síkert kívánok neked!

Bár azt nem értem ,hogy a jogsinak mi köze van ehez?

Nem tudom egy jogsi hogyan tudna önbizalmat adni.

2020. júl. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!