Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha az ezen az oldalon feltett...

Ha az ezen az oldalon feltett összes kérdésre válaszolni tudok, akkor okos vagyok?

Figyelt kérdés
Nektek is menne, vagy csak én vagyok ennyire tip-top?
2020. aug. 25. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor okos vagy, igen. Nekem nem menne.
2020. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1: szerintem alábecsülöd magad! De köszönöm a dícséretet!
2020. aug. 25. 13:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden kérdésre válaszolni tudnál okos lennél és persze villám gyors, mivel naponta nem kevés kérdés lát napvilágot. Azonban tudom, hogy nem vagy képes minden kérdésre válaszolni. Ezzel nem az okosságodat kérdőjelezem meg, csupán vannak olyan kérdések amelyek az emberek véleményét kérik. Egy ilyen kérdésnél nincs pontos válasz, mivel mindenkinek más a véleménye, szóval ha te is választ adsz rá valaki szemszögéből biztosan helytelen lesz. Összességében nem, nem tudsz minden kérdésre válaszolni, legalábbis helyesen nem. Ha mégis megteszed, azzal nem az okosságodat, hanem inkább az aktivitásodat fogod bizonyítani ezen az oldalon.
2020. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nos, feltettél egy kérdést az “összes kérdés” közé. Hmmm. Erre az egyre akkor biztos nem tudod a választ.
2020. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4 Hmmm
2020. aug. 25. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem lennél okos, mert lehet, hogy f.szságot válaszolnál több mint a felére. Ha JÓL válaszolod meg több mint a felét, akkor igen, okos vagy. De amúgy sem tudnád megválaszolni az összeset, több millió kérdés van az oldalon, és ezt nem túlzom el.
2020. aug. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre legfeljebb Chuck Norris lenne képes, mert gyorsabban jönnek a kérdések, míg egyre válaszolni lehet (pláne érdemben).
2020. aug. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!