Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért gondolják az emberek...

Miért gondolják az emberek egy gyerektelen nőről,hogy boldogtalan? Mert én boldog vagyok gyerek nélkül, már nem is lesz. Főleg a több gyerekes nőktől hallom ezt.Irigyek?

Figyelt kérdés
2020. szept. 22. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Mert amig nincs gyereked nem tudod mit veszitesz. Majd ugyis megbanod mikor mar keso
2020. szept. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy megbánnám. Még olyan nővel nem talélkoztam, aki tudatosan nem akart és megbánta. Viszont sok nő aki szült, hamarabb megbánta, csak azt nem illik bevallani.
2020. szept. 22. 09:34
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
És téged ez zavar? Hadd higgyék, ettől te még boldog maradsz. Azt nem hinném, hogy irigyek, csak ők nem tudják elképzelni, mert ők nem lennének azok.
2020. szept. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki boldog az nem próbálja bizonygatni, hogy boldog, hanem csak boldog...
2020. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire irigyek szerintem, főleg a szingli anyák.
2020. nov. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a férjezettek méginkább. Most képzeld el azt a borzalmas, elviselhetetlen létezést. A gyerek nem gáz, a gyereküket a legtöbben szeretik, de hogy ott van a férje is, akihez már évek óta nem fűzi szerelem, meg őt se hozzá, mégis ott van minden nap, egy lakásban vele, na az nagyon szar lehet.
2021. jan. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!