Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ennek mi értelme van? :O

Ennek mi értelme van? :O

Figyelt kérdés
Mi értelme van annak, ha tiltasz valakit Facebookon és Messengeren, de később feloldod az utóbbit, viszont a Facebookon meghagyod tiltólistásnak? Így a Facebook miatt nem tud veled kapcsolatba lépni Messengeren, hiába van feloldva. Kérdem én, hogy ennek úgy mi értelme van?? Van pár teóriám, de örülnék, ha valaki választ tudna nekem adni erre a kérdésemre. Amúgy ez esetben inkább hagyott volna letiltva....

2020. okt. 12. 19:51
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Most akkor valójában végig tiltva voltam nála, csak a Messenger meghülyült?!?
2020. okt. 13. 17:43
 12/27 anonim ***** válasza:
Ilyen még akkor van, ha valaki nem használja a Messengert, nem törli a fiókot csak felfüggeszti.
2020. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Miért 'tiltott le'? Mi a bűnöd?
2020. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy nem törli csak felfüggeszti? Ezt hogy érted? Írj privátban és megmondom!
2020. okt. 13. 18:11
 15/27 anonim ***** válasza:
A felfüggesztés az alkalmazás szó szerinti felfüggesztését, nem használatát jelenti. Ha valaki ezt csinálja neki se lehet írni, de őse tud írni senkinek. Hány évesek vagytok? Fiatalokra annyira nem jellemző magatartás, mert a kapcsolataikat a Messenger + Facebook kombó élteti.
2020. okt. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Én keveset használom, de ő gondolom egész nap rajta csüng.
2020. okt. 13. 18:27
 17/27 A kérdező kommentje:
De itt arról van szó, hogy 2 hétig nekem azt jelezte a Messenger, hogy tudok neki írni és nem vagyok letiltva. Erre pont ma és pont akkor ugrott vissza a letiltott verzióra, amikor megnéztem. Érdekes. Névnapja volt nemrég és ráírtam. Ekkor vettem észre, hogy valami nem stimmel.
2020. okt. 13. 18:29
 18/27 anonim ***** válasza:
Vacillál, hogy adjon lehetőséget a kapcsolattartásra, vagy sem. Ki-be kapcsolja a tiltásodat.
2020. okt. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Petra, Brigi, Helga, Teréz, Hedvig? Csak így a naptárra pillantva.... 🤔😁
2020. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Ő... Te miről beszélsz? Hogy tudná ki-be kapcsolgatni a Messenger tiltást? Facebookon még mindig tiltva vagyok nála.
2020. okt. 13. 18:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!