Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a youtube csatornáról? Ti a videók feltöltőjével értetek egyet vagy szerintetek szimpla zaklatás amit csinál?

Figyelt kérdés
[link]
2020. okt. 22. 13:18
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem rossz kezdeményezés. Nem tudom tiéd-e a csatorna, viszont annyi, hogy a személyiségi jogokat ne sértsd meg. Szerintem még jó is kisülhet ebből a csatornából. Sok sikert ;)
2020. okt. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Egyszer valaki bele fog lépni az arcába. Az amit csinál illegális, a felvétel elkészítésére és publikálására sem kért engedélyt. Minden további probléma nélkül fel lehet jelenteni és nem a javára fognak ítélni. Szorozd be az összes videót ahol felismerhető személy van, mondjuk darabonkénti 200-500 ezer forintos sérelemdíjjal, és hamar el fog menni a kedve a posztolgatástól.


Ebben a formában ez egy "tolvajkergetők light", ahol megint valami önjelölt igazságosztó akar intézkedni.

2020. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a csatorna tulajdonosa csak találtam. :)
2020. okt. 22. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt jól tarkón kéne csapni. Milyen jogom tol kamerát az ember arcába? Agyhalott pöcs...
2020. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!