Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a pánikbetegségtől van...

Ez a pánikbetegségtől van vagy a szorongástol?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Már 2 honapja pánik beteg vagyok eddig csak kétszer volt rohamom pulzus szám emelkedéssel és halál félelemmel 16 éves vagyok es az a legnagyobbik problémám hogy az első roham után 2 héttel kezdődött az hogy én elkezdtem nagyon furcsán érezni magam és azt ereztem hogy már teljesen megbolondulok es ebben a 2 honapban nagyon keveset jártam ki és akkor is csak a szüleimmel néha néha jol vagyok egy darabig pár napja a barátaim ki hivtak es el indultam es egszerűen nagyon furcsan éreztem magam é féltem hogy el ájulok féltem hogy ha kimegyek messzebre itthonrol rosszul leszek es haza jöttem rettegek hogy már nem lesz normalis életem es bekattanok végleg szüleim mondták hogy ez a szorongás de egyszerűen nehéz elhinni ez a szorongástol van vagy a pánik betegségtől??és már függő lettem hogy olvassam ezeket és sokszor amit olvastam azt hittem nekem is az lesz és féltem ez mitől van???



2020. dec. 31. 16:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Plusz sokszor nagyon zavarodott vagyok es kavarognak a gondolatok
2020. dec. 31. 16:53
 2/7 A kérdező kommentje:

És sokszor amikor ram jon furcsábnaknerzem hallom a saját hangom

Bovsi h igy irom le utolag csak nem tudtam teljen kifejezni magam

2020. dec. 31. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi történt 2 hónapja amitől ilyen rosszul vagy?
2020. dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat drogoztam sajnos es utanna lett ez
2020. dec. 31. 18:42
 5/7 anonim ***** válasza:
El fog múlni valószínűleg, ha nem szívsz többet. Az sokat segít ha sportolsz valamit mondjuk futsz egy kicsit naponta vagy akár egy óra séta. Szedjél sok vitamint főleg B-ket,meditáció,légzőgyakorlatok,beszélgess minél többet,igyál nyugtató teát.
2020. dec. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha sokáig benn van az ember, akkor nagyon furcsa érzések törhetnek rá, amikor ismét kimegy. Ez egy bizonyos szintig természetes.


Ilyenkor van egy technika. Keress öt dolgot, amit megnézhetsz, amit látsz. Keress öt dolgot, amit megtapinthatsz. Keress öt dolgot, amit megszagolhatsz. Ez segít, hogy kifelé figyelj, ne befelé. A pánikroham alatt az ember extrém mértékben be van zárva a saját fejébe. Ne befelé figyelj ilyenkor, hanem kifelé.


[link]


Jobbulást kívánok!

2020. dec. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerltult elindulnom elment futni egy jo darabig nagyon jol voltam aztan keztem furcsan erezni magam aztan akkor se altam meg mert tudtam nem vagyok kozel az otthonomhoz es setalni kezdtem es egyre jobban lettem es most igazabol semmi problema nimcs van egy pici furcsa erzetem de az mar nem zavar
2021. jan. 1. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!