Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Wishnél, ha egy csomagban...

Skorpió87 kérdése:

A Wishnél, ha egy csomagban jött különböző termék, azt miért nem lehet feladni egyben?

Figyelt kérdés
3 különböző címről jött, nekem nem éri meg 3 felé küldeni a csomagot, még azt sem tudom mennyi a feladás díja Kínába! Ha valaki erről tud többet, akkor szívesen kérném segítségét, köszönöm!

2021. jan. 13. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy három különböző eladótól vettél. A kosaradba beraktad a termékeket, és egyszerre fizetted ki őket, de az több embertől is származhat. A Wish nem webáruház, hanem piactér, ahol rengeteg különböző hirdető/bolt árulja a termékét. Te kifizeted a Wish-nek, ő meg (valószínűleg a jutaléka levonása után) továbbutalja a tényleges eladónak.

Kínában az állam támogatja az exportot és átvállalja a postaköltséget, így ott az eladónak nem kell a feladásért fizetni. Ezért is kamuzik az oldal, amikor azt írja hogy "ingyenes termék, csak a postaköltséget fizesd ki", ott valójában a termék ára postaköltségnek van hazudva, egyszerű kis pszichológiai trükk (többen ugranak az ingyenes dolgokra, amik valójában nem ingyenesek).

2021. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, így van, köszönöm. :)
2021. jan. 14. 00:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy értem egyébként, hogy visszaküldeni miért is nem lehet egyben a csomagot, ennek a 3 eladónak? Ha már Ők így tettek. Mivel így már elég borsos lesz az ára. 10 E ft-os kabát, 3 E ft-os (2db öv), harisnya 2 E ft. Mind szállítási díjjal együtt. Ha külön-külön kell feladni őket, akkor húzós. Szóval így akartam megérdeklődni.
2021. jan. 14. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!