Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek siman...

Van itt olyan akinek siman elvan b*szva az elete?

Figyelt kérdés

Van olyan aki meg fiatal es erzi hogy kilatastalan kb az egesz jovoje, mindene es legszivesebben fel akasztana magat? Szerintem ez a vilag megerett mar a pusztulasra es nem csoda h annyi undok,f*sz ember van...

En mar ugy vagyok vele h mindent leszarok..es egyatalan nem erdekel semmi mert egyszeruen csak azt varom h vege legyen ennek az "eletnek". Es raadasul meg sajat balfaszsagomra elis basztam megjobban az eletem..

Na de ha van olyan aki ugyanugy erez mint en, az nyugodtan irjon:)


2021. jan. 19. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fiatalon senkinek sincs elb.szva az élete. Annyi lehetőség van! Tény, hogy nem minden élethelyzetből lehet könnyen kijutni, de aki elég kitartó, annak mindenhonnan van kiút.
2021. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van, én is pl, bár sem felakasztani nem akarom magam, sem fiatal nem vagyok (44). Kb az összes szörnyűség megtörtént velem, ami emberrel megtörténhet, így mínuszból kellett talpra állnom, de olyan komoly hátrányban vagyok, hogy úgynevezett normális életem már nem lesz. Most azért küzdök, hogy a nagyon szarnál egy fokkal azért jobb legyen.
2021. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy pohár. Egyik ember szerint félig üres, a másik ember szerint félig tele van. Fiatalon még bármin változtathatsz, hiszen előtted áll az élet, még nincs késő. Megértem, hogy sz*rnak látod már a világot és eleged van mindenből, hiszen az emberek tényleg gonoszak, önzőek. Rengeteg rossz dolog történik, igen, de a világ, sem az emberiség nem érett meg a pusztulásra. A világ csodálatos, a természet, az örök körforgás, a mindent behálózó energiák. Az emberiség, a rettenetes, sötét dolgok alatt ott lapulnak ám az értékek. A kedves, szerető, értelmes emberek. És őket kívánod pusztulásra a társadalom primitív részének hibáiból kifolyólag? Egy dologgal értek egyet az írásodból. Le kell sz*rni. Ne törődj a rossz dolgokkal, nem tudhatod, mi van a halálod után, amég tehetsz a boldogságodért, addig tegyél is, mert később nem biztos, hogy lesz rá lehetőséged. Például ha nem végzel magaddal (remélem), de belefásulsz ebbe a rossz gondolkodásba öreg korodban fogsz rájönni, mennyi lehetőséget szalajsztottál el és akkor fogsz csak igazán bánkódni, hogy elcseszted az életedet. Hiába az a sok rossz, ami történik, rajtad múlik, hogy hogyan látod azt a nyavajás poharat! Na, dönts! Félig üres, vagy félig teli?
2021. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1es, igen valoban ha valaki nagyon eros elobb utobb sikerul kiutat talalnia de szerintem a mai vilagba sokan vannak akik hamar feladjak az egeszet inkabb mert ugy konyebbnek latjak...
2021. jan. 19. 20:23
 5/12 A kérdező kommentje:
2.es felakasztani tenyleg nem eri meg, enis csak gondolok ra de vhogy probalom mèg meglátni a kisebb jo dolgokat ha esetleg van olyan. De azert kivanom hogy kitartast akarmin mentel is keresztul...:)
2021. jan. 19. 20:26
 6/12 anonim ***** válasza:

Évekig éreztem így, de szerencsére sikerült fejlődnöm pozitív irányba.

Felfogás kérdése minden. :)

2021. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

3as..

Valamilyen szinten igazad van, lehet nekm kene mashogy latnom azt a poharat, es a legroszabb dolgok kozott talan egy ici pici jot is eszrevehetnek, de viszont az emberek fele mar elvesztettem a remenyt sajnos...nem kizart h osszefutok olyannal akiben ott a jo szandek de vhogy nem hiszem hogy ez igy lesz..eddig minden szempontbol racsesztem...de remelem hogy igazad lesz es elobb utobb ertekelni tudom azt a félig tele poharat:))

2021. jan. 19. 20:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Remélem, legalább egy picit tudtalak bíztatni. :) Sok sikert a továbbiakban!
2021. jan. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
U.i: Előző is enyém, hármas voltam. Ne aggódj, egy tini szavait hallottad, aki szintén nagyon kész van a mostani helyzetben, de ha én is ráveszem magam az e féle gondolkodásra, sokat segít a motivációmon. Kívánom neked is ezt!
2021. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#4

Igen, egyetértek. Sokan feladják, mert úgy könnyebb.

De mindenkinek az élete a tét. Megéri feladni az ÉLETÉT, mert az könnyebb? Akkor mit nem éri meg feladni, ha ezt igen?...

2021. jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!