Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dohányzásról való leszokás?

Dohányzásról való leszokás?

Figyelt kérdés
Ki hogy szokott le a dohányzásról? Valakinek segítség volt a nikotin tapasz? Vagy esetleg más készítmény? Próbálkoztam letenni a cigit egyik napról a másikra, de borzasztó elvonási tüneteim voltak. Ezért gondolkodok valami hatásos készítménybe
2021. febr. 24. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A napi két pakliról fokozatosan lementem napi egy majd napi 10-12 darabra, illetve rászoktam, hogy nem szívom végig, hanem egyre többet eldobtam alkalmanként.

Aztán mikor eljött az ideje, erőt vettem magamon és letettem. Az első két hét volt necces, utána már sima ügy.

Fogpiszkáló, gyufaszál hogy a kezemet lekössem, ennyire volt szükség. Pedig 15 évig szívtam.

2021. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokat próbáltam és nehezen ment,még biorezonanciára is elmentem.A tapasz egy nulla ugyanúgy kívánod a cigit.

Akaraterő amivel megy én még egy év után is sokszor kívántam a cigit.

2021. febr. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2éve tettem le és tök jó hogy simán dohányozhatnak mellettem nem kívánom meg.Ez így volt a legelejétől kezdve.Én a Champix nevű gyógyszerrel.van egy kezdő szett és egy további de én a kezdő szettet sem használtam fel.hamar eljött hogy nem kívántam a cigit.
2021. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3as vagyok.ha valami kérdésed van írj nyugodtan privbe
2021. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

èn tegnap este kezdtem el leszokni, lefekvès előtt volt az utolsó.

-reggel nyúltam volna az asztalhoz, èbredès után.

-1 órával hamarabb keltem fel a szokásosnál

-regeliztem (tükörtojás, mini kolbász, lecsokolbàsz, sültkrumli)(sose reggeliztem)

-egy kis testmozgàs otthon, majd utànna tusolàs

-munkàba jövet

-du. edzès aztàn lesz valami....

nagyon sokszor próbàlkoztam, a leghosszabb 6 hónap volt.

csak magamtól eggyik napról a màsikra.

az a titka hogy vàlts èletmódott, mindig csinàlj valamit, sose unatkozz, no alkohol, no kv....

Kitartàs hajrà!!!

2021. márc. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!