Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogos-e ezért az önostorozás?

Jogos-e ezért az önostorozás?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. A tegnapi napon lettem 20 éves. Viszont 16 éves korom óta, amikor születésnapom van, akkor néha önhibáztató gondolataim vannak azért, mert még nem értem el semmilyen nagy dolgot. Gondolok például arra, hogy nem nyertem tanulmányi, és sportversenyeket, nem érettségiztem még le (azt idén), nem szereztem jogosítványt, nem lett barátnőm, stb...

Jogosan hibáztatom magam?



2021. febr. 27. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Jogos. De nem azert mert nem ertel el semmit, hanem azert, mert ahelyett hogy tennel erte valamit, a gyk-n nyavogsz. 20 evesen erettsegi nelkul a mai vilagban segedmunkas leszel maximum, vagy az se.
2021. febr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1

Jaja, 23 évesen saját cégem van és mérnökök dolgoznak nekem. Ócska egy segédmunkás lehetek érettségivel. :(

2021. febr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 hat persze, cicuka.
2021. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!