Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik fogyóztak, fogyóznak, sportolnak ? Volt nálatok olyan, hogy zabálási roham jött rátok ? Ellenálltatok neki ? Ha nem, akkor mi törtènt, mit ettetek, volt-e önostorozás ?

Figyelt kérdés
2021. jan. 8. 22:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Mennyit fogytatok, megtartottátok a súlyotokat ?
2021. jan. 8. 22:44
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Igen volt. Nem.történt semmi. Aznap többet edzettem, és a nap hátralévő részében vagy nem ettem vagy csak nagyon keveset. De nem "bántottam" magam miatta... megtörtént, oke visszacsinálni nem lehet, akkor hozzuk ki a napból, amit még ki tudunk... en igy gondolkozom.

Jelenleg -10 kilonál tartol, de még messze a cél.

2021. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Én hetente kétszer tudatosan megeszek egy-egy tábla csokit, ez megvéd a további bezabálásoktól. Tudom ez nagyon soknak hangzik, de ahhoz képest, hogy korábban minden nap megettem egy tábla csokit, már nagy előrelépés, és fogyok így is, havonta másfél-2 kilót.
2021. jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
67%
Az elmult 2 évben 2x fogytam le 10-10 kilot (55-ből, tehát alapból sem vagyok túlsúlyos) diétával es nagyon sok mozgással. Ettem rendesen, de iszonyatosan odafigyeltem rá, hogy mit, és nagyon erős önkontroll alatt tartottam magam. Az első diétakor 6 hónap után jött egy nap, amikor teljesen elszállt az agyam, és elképzelhetetlen mennyiségű kaját (főként édességet) toltam be egy ültő helyemben. Kb 3 hónap alatt visszahíztam azt a 10 kilót, mert onnantól rendszeresen rámtörtek a falási rohamok és teljesen elvesztettem az önkontrollt. A második diétánál nagyjából ugyanez a forgatókönyv volt, csak ott egy konkrét erős stresszhelyzet váltotta ki a kontrollvesztést. És igen, iszonyat bűntudatom volt minden egyes ilyen roham után, főleg azért, mert nagyon komolyan vettem a diétát és hihetetlen büszke voltam az önuralmamra, ezért mélységes csalódásként és kudarcként éltem meg saját magammal szemben. Hozzáteszem ez nagyon nem egészséges hozzáállás, de sajnos a végletek embere vagyok, valamit vagy teljes erőbedobással csinálok, vagy sehogy
2021. jan. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem árt átnézni az étrendedet, ha sokszor történik ez meg. Azonosítsd, hogy miért és mikor jön rád ez a falási roham. Edzés után, vagy azért, mert unatkozol satöbbi. Ezalapján módosítsd. Hagyd a nagyobb étkezéseket edzés utánra, vagy egyél naponta többször, kicsivel kevesebb kalória leosztásban.

Egyél nagyobb volumenű ételeket, igyál többször és próbáld meg bevonni az olyan dolgokat az étrendedbe, ami nélkül nehezen vagy meg. Ahogy hármas is mondta, ha hiányzik a csoki, akkor építsd be a heti étrendedbe.

2021. jan. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Beleszámoltam a napi kaloriába aztán csá
2021. jan. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Minden hónapban rendelek egy pizzát. :D Semmiben nem hátráltat, sőt, igazából mindig várom azt az egy pizza napot. Ezzel el tudom kerülni a zabarohamot, hiszen tudom, hogy már csak 5 nap és ehetek pizzát. Könnyebb 5 napot kibírni, mintsem 5 hónapot az “álomsúlyig”.
2021. jan. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez aranyos és klassz az ötlet. :)

Aki várni tud, s apró dolgoknak örülni, a lelke is szép általában.

2021. jan. 10. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!