Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha folyton boldogta...

Mit tegyek ha folyton boldogtalan vagyok és szörnyen magányos?

Figyelt kérdés

Megnehezíti a mindennapjaim, nem tudok semmire sem koncentrálni. Érettségi, jogsi előtt állok, úgy érzem egyik sem sikerül és csalódni fogok magamban.

Úgy érzem senki sem szeret és én is csak bántom magamat. Nem bírom elviselni a csendet, mindig hallgatnom kell valamit különben azt érzem megbolondulok.

Annyira lennék újra az az életvidám csaj aki voltam, de nem megy.

Szívem szerint egésznap csak ennék, mert addig míg eszek boldog vagyok, de aztán csak a büntudat marad és az önostorozás.

Mit tehetnék hogy máshogy érezzek?



2021. febr. 18. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Nyugodj meg, az érettségi előtti időszak nekem is hasonlóan telt. Biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog az érettségid illetve a jogsi is! Csak próbálj meg nem ezen agyalni, hogy mi lesz. Könnyebb lesz mindkettő, mint gondolod.
2021. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert, keress barátokat. Keress szakembert, ha egyedül nem boldogulsz. Fel a fejjel !
2021. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Rajta vagyok a barát szerzésen, de az is csak stresszt vált ki belőlem.. félek hogy nem vagyok elég jó nekik.

Szakembernél már többször is voltam, mert pánikrohamaim vannak, de jelenleg nem engedhetem meg magamnak hogy elmenjek hozzá.

2021. febr. 18. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Én is boldogtalan és magányos vagyok. Igyál minden nap 2 doboz sört! Ha csak egy rövid ideig is, de boldog leszel.
2021. febr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia,melyik megyében élsz?
2021. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!