Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan váltsak sulit?

Hogyan váltsak sulit?

Figyelt kérdés

Most vagyok 9.-es és nagyon szeretnék sulit váltani, mert nem tetszik a szakma amin vagyok. De úgy érzem, hogy már késő így jóval fél év után. A szüleimmel se nagyon tudok erről beszélni, mert eléggé szigorúak. Miskolcra gondoltam, a Zrínyi Ilona-i Gimnáziumba (média). De egy ismerősöm sem jár/járt oda, így annyira nem tudom milyen átlaggal is vesznek fel oda. Ha év végén váltok sulit, akkor osztályozóvizsgát kell tennem, hogy ugyan úgy 10.-be menjek, vagy újra kell kezdenem a 9.-et? (jelenleg egyébként idegenforgalmin vagyok)

Előre is nagyon köszönöm, ha valaki ír tanácsot!



2021. márc. 8. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hali! Nem vagyok otthon a témában, de szerintem hívd fel a suli titkárságát és kérdezd meg tőlük. De ha a szüleid egyáltalán nem támogatnak benne, akkor a beleegyezésük nélkül nem hiszem hogy lehetséges. Mivel ott médiára akarsz menni így abból nem tudom mennyire tudnál osztályozó vizsgát tenni, hisz nem tanultad úgy, ahogy ők. De először tényleg hívd fel őket és kérdezd meg, hogy van-e egyáltalán férőhely, mert általában amiatt nem szoktak az ilyen dolgok megtörténni.
2021. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
(előző vagyok) A titkárságtól pedig mindent meg tudsz majd kérdezni. Ha nincs férőhely kérdezz rá, hogy milyen a folyamata akkor a 9.-be való jelentkezésnek ilyenkor, kell-e újra központit írnod majd meg ilyenek.
2021. márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezen én is gondolkodtam. Ha minden jól megy akkor tudok majd beszélni anyummal erről. Köszönöm!
2021. márc. 12. 07:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Zrínyis vagyok, osztályom másik fele médiás. Jó suli, segítőkészek a tanárok, (persze ehhez az is kell, hogy te normális legyél) van pár nagyképű arc a gyerekek között, nade hol nincs?

Médiát illetoen az osztálytársaim csak jó dolgokat mesélnek.

Ha tényleg érdekel és tanulnád akkor hajrá, mert tényleg tudják mit csinálnak! ;)

2021. márc. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!